Kampanya Bulucu

Artık SGK Primlerinizi Passolig Kart ile Ödeyebilirsiniz

Çıktığı günden bu yana oldukça fazla ses getiren Passolig kartlar, yaptıkları kampanyalarla da kendisini ispatlıyor. Şimdi artık SGK prim ödemelerinde bile Passolig kartınızı kullanabilirsiniz. Üstelik Passolig kampanyaları ile bunu oldukça kısa sürede yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile internet üzerinden Passolig kredi kartı ile SGK primlerinizi kısa sürede ve vade farksız olarak ödeyebilirsiniz. Bu kredi kartı kampanyası ile ödemelerinizi www.sgk.gov.tr adresinden yapmanız gerekecektir. Çok kısa birkaç adımla ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut müşterilerinin kullanımına açıktır. Yani bireysel olarak Passolig kredi kartına sahip olan herkes bu imkandan faydalanabilir. Tek yapılması gereken internet sitesi üzerinden bilgilerinizi girerek ödemeyi onaylamaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kredi kartı kampanyası bir uygulama olarak başladı. Yani tarih veya başka bir sınırlama olmadan istediğiniz zaman www.sgk.gov.tr adresine girerek ödemeyi yapabilirsiniz. Passolig kart bu uygulamanın koşullarını değiştirme ya da bitirme hakkını da elinde tutar.

Kampanyaya Kayıt Olmam Gerekir Mi?

Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi ya da mesaj gönderme işlemine gerek yoktur. Herkesin katılımına kayıtsız olarak açık olduğu için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ama ödemeler sadece internet sitesi üzerinden yapılabilir. Resmi kurumlara fiili olarak gidip ödeme yapabilme imkanı olmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir sınırlanma bulunmuyor. İstediğiniz zaman, istediğiniz kadar ödemeyi bu kanal ile yapabilirsiniz. Ödeme kişiye özel olmadığı için, ödeme yapılan kişi ile kartın sahibinin aynı olmasına da gerek yoktur. Fakat güvenlik açısından kart sahibine SMS ile gelecek güvenlik önlemi ile ödeme yapılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.