Kampanya Bulucu

Artık Odeabank Kredinizi PTT’den Alabilirsiniz

Yeni başlayan bir kredi kampanyası ile artık çok daha rahat ve hızlı kredi alabileceksiniz. Odebank kampanyaları ile PTT kampanyalarının ortak yürüttüğü bu uygulamada herhangi bir gelir belgesi ya da masraf olmadan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile tüm PTT müşterileri %1,39 faiz oranı ile kredi çekebiliyorsunuz. Üstelik bu kredi için ne bir gelir belgesi getirmenize gerek var, ne de herhangi bir masraf ödemenize gerek var. Bu kampanya ile 36 aya kadar ve 30.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

İhtiyaç kredisini oldukça kolay başvurabilirsiniz. Telefonlarınızın mesaj bölümüne NAKİT yazarak bir boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da eleyerek 8444’e SMS olarak göndermeniz başvuru için yeterli olacaktır. Dilerseniz PTT şubelerine giderek de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir misiniz?

Aldığım Kredinin Taksitlerini vs. Nereye Ödeyeceğim?

Eğer siz isterseniz kredi için gerekli başvuruyu, krediyi alma işlemini ve taksitleri ödeme işlemini PTT şubelerinden de yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminize kalmış bir durum. Hangisi daha kolay geliyorsa onu seçebilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan 75 yaşının üzerinde olan PTT müşterisi olan herkes faydalanabilir. Bu kampanya ile alınabilecek en yüksek tutar 30.000 TL’dir ve en fazla vade sayısı 36 aydır.

Alınacak Kredinin Özellikleri Nelerdir?

Bu kredi için belirlenen faiz oranı %1,39 olarak belirlenmiştir. Kampanyadan 30.000 TL’ye kadar ve 36 aya kadar vade alabilirken toplam kredi tutarının binde beşi kadar da kredi tahsis ücreti alınacaktır. Bunun dışında herhangi bir masraf ve gelir belgesi prosedürüne ihtiyaç yok. Gereken tek şey kimlik belgesidir.

Kredi ile İlgili Örnek Maliyet-Ödeme Tablosu Var Mı?

Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Sigorta Bedeli Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
5.000 TL 12 ay %1,39 463 TL 0 TL 32 TL %1,77 %21,26
20.000 TL 36 ay %1.39 743 TL 0 TL 201 TL %1,73 %20,76

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.