Artık BKM Express ile Restoranda ki Hesabı Mobil Ödeme ile Yapabilirsiniz | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Artık BKM Express ile Restoranda ki Hesabı Mobil Ödeme ile Yapabilirsiniz

Akıllı telefonların oldukça yaygınlaşması hayatımızı kolaylaştıran birçok uygulamayı da hayatımıza soktu. Bu uygulamalardan biri hiç şüphesiz BKM Express. BKM Express hayatınızı daha fazla kolaylaştıracak bir uygulamayı daha hayatımıza soktu. Bu uygulama ile Restoranlarda hesap öderken de mobil uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Üstelik bu şekilde hesabınız Yüzde 50 indirimli oluyor.

Öncelikle BKM Express’in uygulamasını indirerek kartlarınızı tanıtmanız gerekiyor. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Önce uygulamayı indirip, daha sonra gerekli bilgileri girerek üye olabiliyorsunuz. Daha sonra ödeme işlemini yapacağınız Mekanist uygulamasını indirmelisiniz. Garson hesabı iPad ekranında getirmiş olduğu zaman ekranda görünen QR kodunu Mekanist uygulaması ile okutarak ödemeyi yapabilirsiniz. Açılan ekranda BKM Express ile Yüzde 50 indirimi de uygulayabilirsiniz. Bu kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihten sonra Yüzde 50 indirim şansınız olmayacaktır. Bunun yanında size sunulan indirim oranı en fazla 20 TL olabilir.

BKM Express Mobil Ödeme

                BKM Express Mobil Ödeme Kampanyasının detayları şu şekilde:

  • Kampanya, 11.11.2014 – 31.12.2014 tarihleri arasında Olivia’s Pizzeria Levent ve Çiftehavuzlar Şubeleri’nde geçerlidir.
  • BKM Express ile yapılan ödemelerde anında%50 indirim verilecektir.
  • Bir alışverişte verilecek en fazla indirim tutarı 20 TL olacaktır.
  • Aynı kişi kampanyadan en fazla 3 kez yararlanabilecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.