Kampanya Bulucu

Armada AVM BMW 4.18i Çekilişi

Armada AVM 2 adet BMW 4.18i Çekilişi düzenledi. Ankara da bulunan Armada Avm’den yaacağınız her 100 TL ve katları alışverişlerinizde 1 çekiliş hakkı kazanacaksınız. Bu çekiliş ile sizlerde BMW 4.18i kazanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişinizden sonra danışma platformuna gidip Armada Kart ile fiş/faturalarını ibraz edip onaylatmanız ve Armada Kart sahibi olmanız gerekmektedir.

Çekiliş Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Çekiliş kampanyasından faydalanabilmeniz için 2 Kasım 2015 – 26 Şubat 2016 tarihleri arasında alışverişlerinizi yapmanız gerekmektedir. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişlerinizde kampanyadan faydalanabileceksiniz. Katılımcı listesi, çekilişe katılım numarası, Ad-Soyad, adres bilgilerini içerecek şekilde oluşturulacak ve kayıt edilerek çekilişten önce çekiliş heyetine sunulacaktır.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Yapılacak olan Armada Avm çekilişi sonucunda 2 det BMW 4.18i hediye edilecektir.

Çekiliş Ne Zaman Gerçekleştirilecektir?

Çekiliş 02 Mart 201 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Sonuçlar ise 04 Mart 2016 tarihli Sabah Gazetesi Ankara baskısında yayınlanacaktır. Aynı zamanda www.kampanyabulucu.com adresinden de sonuçlar açıklanacaktır. Çekiliş sonrası asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

Asil ve Yedek Talihliler Ne Zamana Kadar Başvuru Yapabilirler?

İkramiyenin asil talihlileri için son başvuru tarihi 19 Mart 2016, yedek talihlileri için ise son başvuru tarihi 3 Nisan 2016’dır. İkramiye son teslim tarihi 18 Nisan 2016’dır.Bu tarihe kadar başvuru yapmayanlar kazandıkları haklardan faydalanamayacaklardır.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilecek?

Kampanyadan yalnızda Armada Kart sahipleri faydalanabilecektir. Armada Kart üzerindeki ad-soyadı ile fatura üzerindeki ad-soyad aynı olmalıdır. Farklı ad-soyad’da ki faturalara işlem yapılmayacaktır.Armada AVM içinde bulunan ING Bank’tan yapılan her türlü işlemler ve hediye çeki ile yapılan alışverişler bu kampanyaya dahiline değildir.

Kampanya tarihleri arasında katılımcıların alışverişlerini iptal etmeleri halinde verilen bilgisayar çıktıları da iptal edilir.Bir kişi kampanyadan yanızca 1 defa faydalanabilecektir.Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikamet tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.