Kampanya Bulucu

Ariel’den 3 Kg. Deterjan Alanlara Opet’ten 5 TL’lik Yakıt Hediye

Opet ve Ariel ortaklaşa bir kampanya başlattılar. Bu kampanya ile Opet Yakıt İstasyonlarında bulunan marketlerden Ariel marka 3 Kg.’lık toz deterjan almış olduğunuzda, 5 TL’lik yakıtı hediye olarak kazanabiliyorsunuz.

Bu kampanya sadece özel olarak üretilen, içerisinde şifre kartı bulunan ve Opet Yakıt İstasyonlarında ki marketlerde satılan 3 kg.’lık Ariel toz deterjanlar için geçerlidir. Ürünün özelliği ise dağ esintisi ürünlerinden olmasıdır. Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. Hediye yakıt, paketin içerisinde ki şifrelerle olacaktır. Telefonların mesaj bölümüne ARİEL yazıp, bir boşluk bırakıp, şifreyi yazıp 6738’e göndermeniz gerekecektir. Ya da internet üzerinden formu doldurarak kampanyaya katılabilir ve hediye yakıtınızı alabilirsiniz. Ariel paketini alırken görevliye kampanyadan yararlanmak istediğinizi söylemelisiniz. Bu saye de görevli cep telefonu numaranızı alarak, kampanyayı aktif bir şekilde kullanımınızı sağlayabilecektir. Kazanmış olduğunuz yakıtı 1 Eylül 2015 tarihine kadar mutlaka almalısınız.

Opet Ariel

Opet Ariel Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanyaya Opet istasyonlarının marketlerinden satılan ve bu kampanya için özel olarak içerisinde şifre kartı olacak şekilde üretilen Ariel 3. Kg. Toz Deterjan Dağ Esintisi ürünleri dahildir. Kampanya 31.03.2015 tarihine kadar geçerlidir.

5 TL’lik kampanyaya dahil Opet akaryakıt istasyonlarında yakıt alımlarında geçerli puanın kullanabilmesi için şifre kartında bulunan numerik şifrenin ARIEL yazılıp bir boşluk bırakılarak 6738’e Kısa Mesaj (SMS) olarak gönderilmesi (Örnek Mesaj: ARIEL 12345678912345) veya katılımcının cep telefonu ile şifre bilgisinin Opet istasyonlarında bulunan kiosklar, Opet Online İşlem Merkezi veya opet.com.tr’de bulunan formlarda başarı ile girilmiş olması gerekmektedir. Başarılı katılım durumunda 5 TL’lik kampanyaya dahil Opet akaryakıt istasyonlarında yakıt alımlarında geçerli puan katılımcının cep telefonu numarasına yüklenecektir.

Katılımcı, kampanyaya katılarak cep telefonu numarasını vs. bilgilerini Opet Petrolcülük A.Ş. (Opet), Opet bayileri ve kampanyanın altyapı sağlayıcısı olan Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. (Paro) ile paylaştığını kabul eder. Katılımcının beyan ettiği cep telefonu numarasına yüklenen puanı harcayabilmesi için kampanyaya dahil Opet istasyonlarından yapacağı yakıt alımlarından sonra market görevlisine Opet – Ariel Kampanyasından faydalanacağını belirtip cep telefonu numarasını söylemesi gerekmektedir. Market görevlisinin katılımcının cep telefonu bilgisini elektronik altyapıya girmesinin ardından katılımcının cep telefonu numarasına doğrulama amacıyla bir SMS gönderilecektir.

Aynı cep telefonu numarasına kampanya boyunca en fazla 10 adet şifre yani 50 TL’lik puan yüklenebilir. Katılımcı hak ettiği puanı cep telefonunda biriktirebilir, birden çok seferde harcayabilir veya tek seferde kullanabilir. Kampanya kapsamında cep telefonlarında yüklenen puan limitinin 01.09.2015 tarihine kadar harcanması gerekmektedir.

Ambalaj içerisinden şifre kart çıkmaması halinde sorumluluk Opet’e ait olmayacaktır. Opet kampanya kapsamında usulsüz veya haksız kazanç elde edildiğini tespit ederse şüpheli bulduğu cep telefonu ve/veya şifreleri kampanyadan çıkartma hakkına sahiptir.

Opet ve P&G Tüketim Malları Sanayi A.Ş. kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Katılımcı kampanyaya katılarak bu şartları kabul etmiş sayılır.

Önemli Hatırlatma: Ambalajı açık, yırtık veya parçalanmış ürünler satın alınmamalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.