Kampanya Bulucu

Arçelik’ten Yeni Yıl Kampanyası

Yapılan yılbaşı kampanyaları genellikle yeni yılın getirdiği maliyetleri azaltmak için ya da ona bağlı harcamalar için yapılır. Fakat bu defa Arçelik kampanyaları ile beyaz eşyanızı yenilemek için de yapılıyor. Şimdi bu kampanya ile son teknolojiye sahip bulaşık makinesini 500 TL indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu beyaz eşya kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Arçelik’ten İONFRESH teknolojisine sahip, 8 programlı bulaşık makinesini 1.689 TL yerine sadece 1.189 TL’ye alabilirsiniz. Kampanya kapsamında sunulan bulaşık makinesinin kodu 6388’dir ve tek renk olan beyaz renge sahiptir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece Arçelik Mağazalarından yapılan alımlarda geçerlidir. İnternet sitesinden yapılan alışverişlerde bu kampanya geçerli olmayacaktır. Bu nedenle internetten yapılan alışverişlerde herhangi bir indirim söz konusu olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu ya da promosyon kodu kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Arçelik Mağazasından yapılan alışverişlerde otomatik olarak kampanyadan ve indirimden yararlanırsınız. Yetkili olmayan diğer mağazalardan alınan bulaşık makinesi de kampanya kapsamının dışında olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

18 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 15 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bulaşık makinesini almış olmalıdır. Bu tarihler dışında alınan bulaşık makineleri kampanya kapsamında sayılmayacağı için indirim hakkı olmayacaktır.

Bu Bulaşık Makinesinin Özelliği Nedir?

Kampanya kapsamında sunulan bulaşık makinesinin en büyük özelliği koku oluşumunu engelleyen ve gideren bir yapıya sahip olması bu özelliği ile dünyada bir ilk olan makine 500 TL indirim ile size sunuluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.