Kampanya Bulucu

Arçelik’ten Serinleten Klima Kampanyası

Arçelik önümüzde ki sıcak yaz günlerini serinletecek klima kampanyaları yapmaya başladı. Şimdi Arçelik kampanyaları ile evinize klimayı 7 yıl garantili olarak alabilirsiniz. Üstelik servis ve bakım hizmetlerinin taamı bu garanti kapsamındadır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu beyaz eşya kampanyası ile belirlenen tarihler arasında herhangi bir Arçelik Yetkili mağazadan ev tipi klima almış olduğunuzda, standart 3 yıllık garantisi süresine ek olarak ücretsiz 4 yıllık garanti süresi daha verilir. Bu sayede kampanya ile 7 yıllık garanti süresi sunacaktır size.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen her kişi Arçelik Yetkili Satıcılardan kampanya dahilinde ki ürünleri alarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kişi sınırı ya da ürün sınırı yoktur. Kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için belirlenen tarihler arasında herhangi bir Arçelik Yetkili Satıcılardan ev tipi inverter klima almanız yeterli olacaktır. kampanyadan yararlanabilmek için klimayı alırken mağazadan ek garanti formu doldurmanız gerekir. Bu formu doldurmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya Nisan ayı boyunca devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 1 Nisan ile 30 Nisan 2016 tarihler arasında klima alımı gerçekleştirmelidir. Bu tarihler dışında yapılan alımlarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanya Arçelik marka tüm ev tipi inverter klma türlerinde geçerlidir. Bunun dışında ki klimalarda kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece bireysel amaçlar için alınan perakende satışlarda geçerli olacaktır. Toptan alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için klimayı alırken ek garanti formunu doldurmak gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.