Kampanya Bulucu

Arçelik’ten Maximum Kart’a Özel 9 Taksit Fırsatı

Beyaz eşyalarınızı ya da ev elektroniği eşyalarınızı yenilemek istiyorsanız, yeni satın almak istiyorsanız bu yeni kampanyanın ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz. Şimdi Arçelik kampanyaları ile Maximum kredi kartınız ile yapacağınız alışverişleri 9 taksitte ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Arçelik mağazalarından ve yetkili satıcılarından 100 TL ya da daha üzeri bir tutarda alışveriş yapmış olduğunuzda 2 ya da 3 taksitli alışverişlerinize +6 taksit fırsatı sunulacaktır. Bu sayede 9 taksit ile alışveriş avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Maximum ve Maximiles kredi kartları için geçerlidir. Şirket kredi kartları, iş’te Üniversiteli kartları, aidatsız kredi kartları, Bankamatikler ve Vadematikler bu kampanyadan faydalanamazlar. Ayrıca Maximum Fırsat ve Maxipuan ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanya için kampanyaya kayıt olma zorunluluğu bulunmuyor. Belirlenen kampanya tarihleri arasında Maximum kredi kartınızı kullanarak Maximum üyesi Arçelik mağaza ya da yetkili satıcılarından en az 100 TL’lik bir alışveriş yapmış olduğunuzda kampanyaya otomatik olarak katılabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamının dışında olacaktır.

Kampanyadan Yararlanma Şartları Nelerdir?

Bu kampanyada herhangi bir katılım sınırı yoktur. İsteyen tüm müşteriler bu kampanyadan istedikleri kadar yararlanabilirler. Kampanya sadece Maximum kart ile Maximum POS cihazları vasıtası ile yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır. Diğer Pos cihazları ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değildir. Ayrıca kampanya için herhangi bir ürün ve kategori sınırlaması yapılmamıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.