Kampanya Bulucu

Arçelik’ten Buzdolabı Alana Opet’ten 150 TL Hediye

Arçelik, müşterilerine cazip avantajlar sunmaya devam ediyor. Şimdi Arçelik kampanyaları ile Arçelik yetkili satıcılardan buzdolabı almış olduğunuzda Opet istasyonlarından da 150 TL’ye kadar hediye yakıt kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Opet kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında herhangi bir Arçelik Yetkili satıcıdan belirli modellerde ki buzdolaplarından birini almış olduğunuzda anlaşmalı Opet istasyonlarından benzin ya da motorin alabileceğiniz 150 TL’lik bir hediye kazanırsınız. Bunun için Arçelik marka ve 2470 NEX ya da 5500 NMIY model buzdolaplarından birini almanız yeterli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen herkes yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için Opet istasyonlarına üye olmanız ya da kulüp üye kartı bulundurmanız gerekmez. Kampanyadan yararlanmak için bunlara gerek yoktur. Telefonunuza gelen bir mesaj ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri içerisinde belirlenen modellerde ki buzdolaplarını alarak ve yine aynı tarihler içerisinde kurulumu yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Kurulum yapıldıktan sonra ki 2 hafta içerisinde cep telefonunuza mesaj olarak kampanya kodu gelecektir.

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kodunu kullanmak için geçerli olduğu tarihe kadar herhangi bir Opet istasyonuna giderek market içerisinde bulunan kasa görevlisine telefon numaranızı ve gelen mesajda ki kampanya kodunu iletmeniz gerekir. Görevli gerekli işlemleri yapacak ve indirimi uygulayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece 1 Nisan ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin, bu tarihler arasında ürünü alması ve kurulumu yaptırması gerekir. Ayrıca kazanılan hediye indirim de sadece 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.