Kampanya Bulucu

Arçelik’ten Bonus Kart’a Özel Hediye Tost Makinesi Kampanyası

Kredi kartlarının yapmış olduğu beyaz eşya kampanyaları genel olarak vade farksız taksit ve kazanılacak puanlar üzerinedir. Fakat şimdi Bonus kampanyaları ile çok daha farklı bir kampanya başladı. Bu kampanya ile yapacağınız harcamadan hediye tost makinesi kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Arçelik kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartı ile tek seferde 1.750 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda bir adet tost makinesi kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında size verilen hediye çekini belirtilen tarihler arasında herhangi bir Arçelik Yetkili Satıcısına götürerek tost makinenizi teslim alabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Bonus ailesi tüm kredi kartlarında geçerli olacaktır. Bonus, Garanti Bonus Business, Money Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Deniz Bonus, Flexi, Burgan Bonus, ABank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi kredi kartlarının tamamı kampanya için geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Aidatsız olan kredi kartlarının dışında ki kartlar için kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Arçelik mağazalarından belirtilen tutarlarda alışveriş yaparak kampanyaya katılabilir. Fakat Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi kredi kartları için banka sistemine kayıtlı cep telefonlarından kampanyaya kayıt mesajı gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanyaya kayıt Mesajı Nasıl Gönderilir?

Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET ARCELİK yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapılacak kredi kartının numarasının son 6 hanesini de yazarak 3340’a göndermesi gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra alışverişi yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arsında alışveriş yaparak hediye çekini kazanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.