Kampanya Bulucu

Arçelik’te Peşin Fiyatına 12 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Arçelik’te Peşin Fiyatına 12 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri arasında ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak kampanya ile anlaşmalı olan Bonus program ortağı Arçelik yetkili satıcılarından kampanya kapsamında sunulmuş olan 6 taksitli ödemelerden birini yapan kişilere ilave ve seçmeli olarak 6 taksit fırsatı sunulacak ve böylece toplamda 12 taksitten yararlanma şansını elde edeceksiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerde kullanılacak olan kredi kartlarından Flexi kartı haricinde kampanyaya katılım için yapılması gereken herhangi bir adım bulunmamaktadır. Flexi kartı sahiplerinin ise kampanyaya katılım gösterebilmeleri için Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp ardından ARCELİK yazmaları ve bir kez daha boşluk bırakıp kampanya kapsamında kullanılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340’a göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan katılım mesajı banka sistemine ulaştıktan sonra yapılacak olan alışverişler ile birlikte ilave taksit fırsatından faydalanmanız mümkün olacaktır. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için katma değer vergisi ve özel tüketim vergisi dahil olmak üzere Vodafone abonelerinden 0,415 TL, Turkcell abonelerinden 0,65 TL ve Avea abonelerinden 0,60 TL ücret alınacaktır. Bununla birlikte geri dönüş kısa mesajları Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Garanti Bonus Business, Fibabanka Business, ICBC Turkey Bonus, Garanti Bonus, Abank Bonus, Deniz Bonus, Şeker Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business ya da American Express kredi kartlarından birini kullanması gerekmektedir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin kampanya ile anlaşmalı olan Bonus program ortağı Arçelik yetkili satıcılarından yapılması gerekir.

12 taksit kampanyası iş yeri tarafından sunulacak olan 6 taksitli işlemlere ilave olarak Garanti Bankası tarafından seçmeli bir şekilde ilave olarak verilecek 6 taksit ile gerçekleşecektir.

BDDK tarafından yapılan tebliğe göre 12 taksit uygulamasına dahil olmayan ürünlerde kullanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 6 olup, kampanya kapsamında beyaz eşya sektöründen yapılacak olan alışverişlerde yararlanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı  12 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya kapsamında taksit fırsatından yararlanmak isteyen kişilerin alışverişlerini mutlak surette Garanti POS cihazlarını kullanarak yapması gerekir.

Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül puan kullanarak yapılacak olan ödemeler dahil edilmemiştir.

Ek kartlar ile kampanyadan yararlanılması mümkündür.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerde, müşteri sliplerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde bir mesaj çıkar. Bu mesajı almayan kişilerin alışveriş yaptıkları üye iş yerini kontrol etmesi gerekir. Zira bu mesaj alışveriş yapılan iş yerinin kampanya ile anlaşmalı olup olmadığını belirtir. Bu nedenle de kontrol edilmesi gerekir.

Garanti Bankası ve Arçelik önceden haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlenmiş olan şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.