Kampanya Bulucu

Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş ya da Tekzen’de 50 TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş ya da Tekzen’de 50 TL Bonus!”kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Bonus üyesi iş yeri olan Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş ya da Tekzen mağazalarına giderek Garanti Bankası POS cihazı üzerinden yapılacak olan 750 TL ve üzeri taksitli ya da tek ödemeli alışverişlerinizde tamı tamına 50 TL değerinde Bonus kazanma fırsatını yakalamış olursunuz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 19 Haziran ve 21 Haziran 2017 tarihleri arasında Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş ya da Tekzen mağazalarına giderek alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir tutarda harcama yapmadan önce akıllı telefonlarda yer alan uygulama marketlerine giriş yaparak Bonus Mobil uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri ve daha sonra ilgili kampanya sayfasına gelerek HEMEN KATIL butonuna tıklamaları gerekir. Daha sonra ise Bonus üyesi iş yeri olan  Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş ya da Tekzen mağazalarına giderek Garanti Bankası POS cihazı üzerinden 750 TL ve üzeri taksitli ya d a tek ödemeli bir şekilde alışveriş yapılması gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi Bonus Genç ve Para Card ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Bonusları Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Bonusların 25 Haziran ve 5 Temmuz 2017 tarihleri arasında kullanılması gerekmekte olup bu tarihler arasında kullanılmamış olan Bonuslar 6 Temmuz 2017 tarihinde kampanya kapsamında kullanılmış olan kredi kartınızdan kalıcı geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında bir kampanya olduğu için her bir müşterinin kampanyadan en fazla bir defaya mahsus olmak üzere yararlanabilmek hakkı olup her bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Bonus kazanabilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında aynı gün ve aynı mağaza ya da aynı internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerden yalnızca ilki ile Bonus kazanımı mümkün olacaktır.

Kampanya yalnızca Bonus üyesi iş yeri olan Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş ya da Tekzen mağazalarında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Garanti Bankası POS cihazı üzerinden yapılması gerekir.

Kampanyaya sanal kartlar ve ek kartlar ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Kampanyaya Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş ya da Tekzen mağazalarının internet siteleri üzerinden yapılacak olan alışverişler de dahil edilmiştir.

Bonus Flaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan önce yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecek olup kampanya kapsamında geriye dönük bir şekilde fayda sağlanması mümkün olmayacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Bonusları herhangi bir Bonus üyesi iş yerinde belirtilmiş olan tarihler arasında kullanmanız mümkündür.

Garanti Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme yada kampanya ile ilgili  olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.