Kampanya Bulucu

Aralık Ayına Özel Vodafone Red 2015 Fırsat Kampanyası

Vodafone Red tarifeleri 2015 yılında da sundu imkanlarla çok konuşulacak gibi görünüyor. Şimdi Vodafone Red 2015 Kampanyasından yararlanırsanız tüm Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma sürenizi Her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika, yine her yöne tam 1000 SMS hakkı ve limite gelince otomatik duran 5 GB internet paketi olacak. Üstelik 12 ay sabit fiyat garantisi ile 59 TL’ye bu paketten yararlanabileceksiniz.

Tarifenin size sunmuş olduğu imkanların yanında bir takım geniş avantajlar da sunuyor. Tarifenizde ki her yöne dakikaları yurt dışını arayarak da kullanabiliyorsunuz. Üstelik bunun için hiçbir ek ücret ödemenize gerek yok. Ayrıca bu paketi yurt dışına çıkmış olduğunuzda da kullanmak isterseniz günde sadece 9,90 TL ödeyerek tüm özellikleri yurt dışında da kullanabilirsiniz. Bunun gibi akıllı cihaz kampanya ve avantajları, internet paylaşımı, Tüm Red Hizmetlerinden ve avantajlarından yararlanabilme imkanı gibi özelliklerin tümünü kullanabilirsiniz.

Vodafone Red

Vodafone Red 2015 Fırsat Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya kapsamında, Red 2015 tarifesindeki aboneler 12 fatura dönemi taahhüt vermeleri karşılığında tarifenin aylık paket ücreti üzerinde 11TL indirim hakkına sahip olacaklardır.

 • Kampanyadan belirtilen Red 2015 tarifesinde olan ve son 30 gün içinde yeni hat tesisi yapmış veya numarasını Vodafone’a taşımış veya Vodafone faturasız abonesiyken faturalıya geçmiş olan aboneler yararlanabilir.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kendi talepleriyle kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanya ile uyumlu olmayan tarifelere değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında veya hatları Vodafone tarafından kapatıldığında, dondurulduğunda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli  kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar kampanyann son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.
 • Kampanyaya katılım anlık olur. Sadece abone kampanya için uygun tarifede değil iken kampanya için uygun olan bir tarifeye ileri tarihli geçiş talebi varsa kampanyaya ileri tarihli olarak/bir sonraki fatura dönemi ile giriş yapar.
 • Kampanyadan çıkış anlık olacaktır.
 • Kampanya indirimi 12 fatura dönemi boyunca sürer.
 • Red 2015 tarifesinde geçerli olan 11TL’lik indirimin 3,14TL’si tarifenin dakika&SMS paketi fiyatı üzerinde ve 7,86TL’si tarifenin internet paketi fiyatı üzerinde tanımlanacaktır.
 • Kampanyaya giriş yapıldığı zaman ilk ay için indirim miktarının hepsi faturaya yansıtılır. Fakat, kampanyaya girmeden evvel tarifeye giriş anlık olmuş ve tarifenin aylık paket ücreti bir sonraki fatura dönemine kalan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılmış ve yansıtılan tarife aylık paket ücreti kampanya indirim miktarından az ise indirim maksimum o ay için yansıtılan tarife ücreti kadar yapılır. Sonraki aylar tam indirim tutarları yansıtılır.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.
 • Kampanya 31.12.2014 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.
 • Numara taşıma kuralları gereği, kampanya numarasını taşıyarak gelen aboneler için 06.01.2015’e kadar geçerlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.