Kampanya Bulucu

Apple Notebook ve Tabletlerde Öğrencilere Özel İndirimler

Apple indirimleri tüm hızı ile devam ediyor. 2015 LYS yerleştirme sonuçlarının açıklanması ile birlikte öğrencilere özel indirimler hazır durumda.

Apple resmi internet sitesinde öğrencilere özel olarak hazırlanmış olan indirim sayfasında bilgisayar, telefon ve tabletlerde 671 TL’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

İndirimler kapsamında öğrenci bilgilerini sisteme mutlaka sunmak zorundasınız. Bununla birlikte bu sene üniversiteye yerleşen öğrenciler de indirimden yararlanabilmektedirler.

Apple’s Back to School 2015 global adı ile yapılan indirimlerde özellikle iPad Air yeni ürün serisinde 95 TL net indirimler sizleri bekliyor olacak.

Öğrencilere özel sayfaya girdiğinizde direk olarak indirimli fiyatları göreceksiniz. Siparişler sadece online alımlar için geçerli olacaktır.

Resmi internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde online olarak kredi kartınıza 9 taksit imkanı ile ürünleri sipariş ediyor, kapınıza kadar getirtiyorsunuz.

Aldığınız tüm ürünler Apple şirketi garantisi altında olacaktır. Lisanslı Apple Store müşterisi olma imkanını da yakalayacaksınız.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.