Kampanya Bulucu

Apple 4 Günlük Black Friday Kampanyası Başlatacak

Apple da Black Friday kapsamında dört günlük bir indirim kampanyasıyla müşterilerle buluşuyor. Apple’ın Efsane Cuma kampanyaları  23 Kasım tarihi itibarıyla başlamış olacak. Satışlar başlamadan 2018 yılında hangi fırsatların olacağını bilmeniz avantajınıza olabilir. Apple, bundan  önce çeşitli mağazaların bu kampanyayı yürütmesine rağmen, Kara Cuma indirimi yapmadı. Apple sadece  geçmişte bazı indirimler uygulayarak müşterileriyle buluşmuştu. Bunun dışında somut olarak bir kampanyası olmadı.

Apple Efsane Cuma Fırsatları

Apple, 2016’da ve 2017’de belirlediği bazı ürünlerle birlikte müşterilere hediye kartı fırsatları vermişti. Mesela, Apple Watch alan müşterilere 25$, bazı iPad’lerden satın almış olanlara ise 100$ hediye çeki Apple tarafından verilmişti. Bu yıl bu uygulamaların aksine Apple Şahane Cuma fırsatını kullanıcılara müjdeledi.  Apple’ın bu yıl  Black Friday dışında daha farklı bir uygulamaya gitmesi konusunda kullanıcılar merakla bekliyorlar.

4 gün sürmesi planlanan alışveriş çılgınlığındaApple’ın, nasıl indirimler uygulayacağı, nasıl bir indirimin müşterileri beklediği  23 Kasım gününde Apple tarafından duyurulacak. Bu yıl da hediye kartı gibi fırsatlar söz konusu olabilir ve Apple; iPhone modellerinde indirimler yaparak müşterilerini sevindirebilir.

Siz de Apple firmasının bu sürprizlerle dolu etkinliğini takip ederek size sunacağı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Apple Black Friday kapsamında diğer firmalardan farklı olarak kampanyayı 4 güne yaymış durumda. Bu yüzden tek bir günde alamam korkunuz olmasın. Sadece koltuğunuza yaslanın ve merakla Apple kalitesiyle hangi ürünler indirim fırsatına dahil olacak bekleyin. Ayrıca geçmiş yıllardaki uygulamalar gibi bu günde de Apple firmasının indirim çeki gibi fırsatlarla tüketicilerin karşısına çıkması kimseyi şaşırtmayacaktır.

Black Friday Nedir?

Amerika’da her yıl Şükran Günü‘nden sonra gelen ilk Cuma günü yapılan Kara Cuma etkinliği,artık Türkiye’de de 23 Kasım tarihinde bazı firmalar tarafından uygulanacak.  Black Friday1932 yılından beri Noel alışverişleri sezonunun başlangıcı olarak da kabul ediliyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.