Kampanya Bulucu

Anneler Günü’ne Özel HSBC Advantage ile 25 TL Nakit Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Anneler Günü’ne Özel HSBC Advantage ile 25 TL Nakit Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Anneler Günü’ne Özel olarak kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri kozmetik alışverişlerinde 25 TL değerinde Nakit Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya Anneler Günü’ne özel olarak 1 Mayıs ve 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin herhangi bir harcama yapmadan önce banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden GUZEL yazdıktan sonra 4477 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından bir kısa mesaj için belirlenmiş olan ücret ile ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım Nakit Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılarak belirlenmiş tutarda harcama yapan bireylerin Nakit Puanları 18 Mayıs 2017 tarihinde alışveriş yaptıkları kredi kartına yüklenecektir.

Kazandığım Nakit Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Nakit Puanları 28 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanmadığınız takdirde kullanmamış olduğunuz Nakit Puanlar 29 Mayıs 2017 tarihinde kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kredi kartı bazında değil müşteri bazında düzenlemiş olduğu için her bir müşterinin kampanyadan yalnızca bir kez yararlanmasına izin verilmiştir. Bu nedenle de her bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde Nakit Puan kazanacaktır!

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ek kart ile yapılacak olan alışverişler asıl kartın üzerinde dahil edilir.

Nakit Puan transferleri kullanım olarak sayılmayacaktır.

Kazanılan Nakit Puanların Tatil Puan olarak kullanılması mümkün değildir. Böyle bir durumun söz konusu olması halinde Tatil Puan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansır.

Nakit Puan kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Ticari kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Concept kart müşterileri kampanyaya katılabilmek için 5 TL değerinde katılım ücreti ödemelidir.

HSBC Premier müşterileri kampanyaya dahil edilmemiştir. HSBC Premier müşterilerine özel olarak düzenlenmekte olan kampanya ile ilgili detaylara ulaşmak isteyen kişiler 0850 211 0 112 numarasını aramalıdır.

HSBC Bankası kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamında ya da belirli bir bölümünde önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı hissetmeden dilediği şekilde değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.