Kampanya Bulucu

Anneler Günü Kampanyaları

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasının Pazar gününe denk gelen günde kutlanmakta olan anneler günü belki de her daim onlara vermemiz gereken fakat çeşitli sebeplerden dolayı veremediğimiz ilgiyi bir günde onlara çeşitli güzellikler sunarak vermeye çalışmaktan geçmektedir. Bu tür özel günlere bireylerin daha çok önem vermesinin sebebi insanlara her gün hak ettiği ilgi ve önemi veremiyor olmasıdır. Bu tür günlerin önem arz etme sebebi de budur. Biz de bugün sizlere 2017 yılında birçok farklı marka tarafından yapılmış olan anneler günü kampanyalarından bahsedeceğim.

İçerikler gizle

Banka Kampanyaları

PTT Anneler Gününe Özel Mektup Kampanyası ve Pul Sergisi

PTT Anneler Gününe Özel Mektup Kampanyası ve Pul Sergisi kapsamında daha fazla tanınmak ve kullanılmak amacı ile 1.000.000 adet mektup kağıdı ve zarf bastırmak ile birlikte yurt içinde yapılacak olan posta kargosu ve APS kurye işlemlerinde %10 indirim fırsatı sunmuş ve beraber 10 ve 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak olan bir pul sergisi düzenlenmiştir. %10 oranında indirimden yararlanmak için ise 8 Mayıs ve 12 Mayıs 2017 tarihleri arasında yurt içi gönderimlerinde bulunmanız gerekir.

PTT Anneler Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Anneler Günü’ne Özel 50 TL’ye Kadar Chip Para!

“Anneler Günü’ne Özel 50 TL’ye Kadar Chip Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Axess kredi kartı ile yapacağınız küçük ev aletleri, restoran, elektronik, giyim, kozmetik, ayakkabı, çiçek, aksesuar ve beyaz eşya sektörlerinden yapılacak olan her 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL değerinde ve toplamda 50 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Axess Anneler Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Anneler Günü’ne Özel HSBC Advantage ile 25 TL Nakit Puan!

“Anneler Günü’ne Özel HSBC Advantage ile 25 TL Nakit Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Anneler Günü’ne Özel olarak düzenlenmiş olan bu kampanyanın kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üzeri kozmetik alışverişlerinde 25 TL değerinde Nakit Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

HSBC Advantage Anneler Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

American Express ile Anneler Günü Alışverişinize 100 TL İndirim Hediye!

“American Express ile Anneler Günü Alışverişinize 100 TL İndirim Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri arasında kampanya da belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak giyim, aksesuar, kuyum, kozmetik, elektronik ya da çiçek sektöründe toplamda 1.000 TL değerinde harcama yapan kişilere 100 TL tutarında indirimden faydalanma fırsatı sunulmuş olacaktır!

American Express Anneler Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Vakko’da Anneler Gününe Özel % 15 İndirim!

“Vakko’da Anneler Gününe Özel % 15 İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak V2K designers, Vakko, Vakkorama ve Vakko Butik mağazalarından yapılacak olan indirimsiz ürün alışverişlerinde %15 indirimden yararlanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Vakko Anneler Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Nutella’dan Tüm Annelere Tefal Krep Tava Hediye!

“Nutella’dan Tüm Annelere Tefal Krep Tava Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Türkiye genelinde yer alan tüm Migros, 5 M Migros, Sanal Market ve Migros Jet mağazalarından tek seferde 20 TL ve katları olarak yapılacak olan Nutella ürün alışverişlerini ayrı ayrı ya da birlikte satın alan Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club kart özelliğine sahip olan Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Servis Kart, Positive Card ve Money Club & More kart sahiplerine çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş ile birlikte toplamda 500 kişiye Tefal krep tavası hediye edilecektir!

Migros Anneler Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye İş Bankası Anneler Günü Kampanyası

Anneler Günü’ne özel olarak düzenlenmiş olan “Türkiye İş Bankası Anneler Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak ayakkabı, giyim, optik, çiçek, giyim aksesuarı ve kozmetik sektörlerinden farklı günlerde ve tek seferde, taksitli ya da peşin bir şekilde yapacağınız 75 TL ve üzeri yapacağınız üçüncü alışverişte 25 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde etmiş olur ve 100 TL ve üzeri 2 ile 5 taksit arasında yapacağınız alışverişlerde ilave 4 taksit fırsatından yararlanma şansını yakalamış olursunuz!

Türkiye İş Bankası Anneler Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Anneler Günü Kampanyası

“Ziraat Bankası Anneler Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Maximum üye iş yeri olan ve ayakkabı, giyim, optik, giyim aksesuarı, kozmetik ve kuyum sektörlerinden birinde faaliyet göstermekte olan iş yerlerinden farklı yerlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri taksitli ya da peşin işlemlerde 2. alışverişte 20 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Ziraat Bankası Anneler Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Online Alışveriş Sitesi Kampanyaları

N11 Anneler Gününe Özel %11 İndirim!

n11.com sitesi tarafından düzenlenmiş olan bu kampanya ile birlikte 6 ve 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında her güne özel olarak bir adet kupon elde ederek 125 TL ve üzeri alışverişlerde %11 oranında indirim kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz! Bu kampanya küçük ev aletleri, kozmetik, ayakkabı, giyim ve mobilya ürünlerinde geçerli olacaktır. Tek yapmanız gereken şey ödeme sırasında annemleberaber kuponunu kupon kodunu girmek olacaktır.

Koton İndirim Kodu Annene Hediyeni 15 TL Daha Ucuza Alabilirsin!

Bu kampanya ile birlikte Koton’un resmi internet sayfasında yer alan online mağazasında beğendiğiniz ürünleri sepete attıktan sonra ödeme aşamasına geldiğiniz zaman indirim kuponu bölümüne “MOM15” kupon kodunu yazarak 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde anında 15 TL değerinde indirim kazanırsınız! Bu kampanya indirimli ürünlerde de geçerli olacaktır.

Modanisa’dan Anneler Günü Hediyesi: 2 Ürün alana 1 Ürün Bedava!

Modanisa resmi internet sitesi üzerinden en az 3 adet ürün satın alan kişiler bu ürünlerden bir tanesini bedavaya alabilecektir. Üstelik hediye sayısı katlanarak gitmekte yani 3., 6., 9. ve 12. ürünlerde ödeme yapma gereği duymadan alışveriş yapabileceksiniz. Bu kampanyadan kullanım süresi olmamak ile birlikte hediye olan ürünler en düşük fiyatlı olan üründen seçilecektir. Bununla birlikte 95 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemek zorunda da kalmazsınız!

Tchibo İndirim Kodu Sepeti %10 Ucuzlatıyor!

Tchibo, Anneler Günü’ne özel olarak online mağazası üzerinden alt limitsiz olan indirim kodu ile birlikte sizlere sepet aşamasında ödeyeceğiniz tutar üzerinden anında %10 oranında indirim kazandırmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken şey ödeme aşamasında geldiğiniz zaman TCH1405 kodunu kullanmak olacaktır.

LC Waikiki Anneler Günü İndirim Kampanyası ile Net %20 İndirim!

14 Mayıs Anneler Günü’ne özel olarak online mağaza üzerinden yapılacak olan tüm LCW Home alışverişlerinde mevcut indirimlere ek olarak sepet aşamasında anında %20 indirimden yararlanma şansını elde edersiniz!

En Güzel Hediyelerle Anneni Mutlu Etmek İçin Boynerle!

Anneler Günü’ne özel olarak Boyner tarafından düzenlenmiş olan bu kampanya ile birlikte 150 TL’lik alışverişe anında 30 TL indirim ve 300 TL’lik alışverişe anında 75 TL indirim kazanma fırsatını elde etmek için 3 Mayıs ve 9 Mayıs 2017 tarihleri arasında Boyner resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yaptıktan sonra ödeme aşamasında indirim kodu bölümüne ANNELERGUNU yazmanız yeterli olacaktır.

Bununla birlikte Boyner tarafından sunulan bir diğer kampanya ile birlikte 5 ve 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında kozmetik ürünlerinde her 250 TL’lik alışverişe anında 75 TL indirim fırsatından yararlanmak için ödeme aşamasına geldiğiniz takdirde kupon kodu olarak ANNE75’i kullanmanız yeterli olacaktır.

Estee Lauder Anneler Günü Özel Set

Estee Lauder ile birlikte 1.150 TL değerinde 5 orijinal boy ürün içeren ve yalnızca internet sitesinde bulabileceğiniz Anneler Günü Özel Set’i yalnızca 269 TL’ye satın almanız mümkündür.

Setrms’ten Anneler Günü’ne Özel İndirim!

Tesettür giyim markası olan Setrms, hayatın anlamı olan anneleri ve annelerine güzel bir hediye almak isteyerek Setrms’i tercih eden kişilerin bu yıl da unutmadı! Anneler gününe özel olarak %25 oranında indirimden yararlanmak isteyen kişiler 3 Mayıs ve 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Setrms’den alışveriş yapmalıdır. Kampanya abiye ürünlerinde geçerli olmayacaktır. Bununla birlikte Setrms kart sahiplerine özel olarak ilave %5 indirim sunulacaktır.

Gratis Anneler Günü’ne Özel %40’a Varan İndirim!

Gratis’te Anneler Günü’ne özel olarak seçili ürünlerde %40’a varan indirimden faydalanma şansını elde edersiniz!

GittiGidiyor.com’da Anneler Günü’ne Özel %60’a Varan İndirim!

Gittigidiyor resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde %60’a kadar varan indirimli ürünlerden yararlanabilirsiniz!

Hepsiburada.com’da Anneler Günü’ne Özel %70’e Varan indirim!

Hepsiburada resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde anneleriniz için en güzel hediyeleri alabilir, yeni anne, tecrübeli anne ve kıdemli anne seçeneklerine göre aramalar yaparak anneleriniz için en uygun hediyeyi %70’e kadar varan indirimli fırsatlar ile bulabilirsiniz.

Diğer Kampanyalar

Anneler Günü’nde Vestel Küçük Ev Aletleri ve Elektrikli Süpürgelerde %50’ye Varan İndirim Fırsatı!

Anneler Günü’ne özel Vestel tarafından yetkili satıcılarda, yetkili satış noktalarında ve Vestel resmi internet sitesi üzerinden 15 Nisan ve 15 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak olan peşin ödemelerde geçerli olan bu kampanya stoklar ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Senetli ya da kart ile taksitli yapılan alışverişlerde fiyat değişiklikleri yaşanabilmektedir. Kampanya yalnızca seçili ürünlerde geçerli olacaktır!

Annelere Çiçek Espark’tan!

14 Mayıs 2017 Anneler Günü’ne özel olarak, Ece Türkiye tarafından yönetilmekte olan Espark Alışveriş Merkezi’nde 5 Mayıs Cuma günü başlayarak 9 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan kampanya ile birlikte Espark alışveriş merkezinde 250 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişlerde Türkiye’nin dört bir yanına çiçek gönderme hakkı kazanabilirsiniz! Çiçeksepeti ile birlikte düzenlenen bu kampanya ile birlikte bireyler Ciceksepeti.com adresi üzerinden kullanabilecekleri bir hediye kodu ile annelerine çiçek gönderebilir! Kampanya stoklar ile sınırlandırılmış bulunmaktadır!

Anneler Günü Hediyeniz İpeksaray’dan!

Kayseri İpeksaray Alışveriş Merkezi 14 Mayıs Anneler Günü’ne özel olarak düzenlediği bu kampanya ile birlikte 10 Mayıs ve 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında İpeksaray alışveriş merkezinden 50 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese nazar boncuğu ve kalp ile süslenmiş olan harikulade bir bileklik hediye edecektir. Hediye almak isteyen kişilerin fatura ibrazını danışmaya vermeyi unutmaması gerekiyor!

Beko Anneler Günü Kampanyası

Beko tarafından Anneler Günü’ne özel olarak dört farklı kampanya yapılmakta olup dört kampanya da 1 Nisan ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacak! Bu kampanyaların adı ise sırası ile şu şekilde; Anneler Günü’nde annenizi güçlü yardımcılar ile tanıştırın; Anneler Bol Köpüklü Bir Keyif Kahvesi; Beko Ütülerde Anneler Günü’ne Özel İndirimler; Beko ile Annenize Gökkuşağının Renklerini Hediye Edin. Bu kampanya hem Beko mağazalarında hem de Beko resmi internet sitesinde geçerli olacaktır!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.