Ankara ve Bursa'ya 39.99 TL'den Başlayan Fiyatlarla Uçun! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Ankara ve Bursa’ya 39.99 TL’den Başlayan Fiyatlarla Uçun!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Ankara ve Bursa şehirlerinde karşılıklı olarak 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçma şansını yakalarsınız! Bu fırsatı kullanabilmek için anadolujet.com sitesi üzerinden ya da Anadolu Jet mobil uygulaması üzerinden bilet almanız gerekmektedir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Ankara ve Bursa’ya 39.99 TL’den Başlayan Fiyatlarla Uçun!” kampanyası 6 Ocak 2017 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerin dışında bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu Kampanya İle Hangi Tarihler Arasında Uçabilirim?

“Ankara ve Bursa’ya 39.99 TL’den Başlayan Fiyatlarla Uçun!” kampanyası ile kampanya tarihleri içinde almış olduğunuz biletleri yine kampanya kapsamında belirtilmiş olan 6 Ocak 2017 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında alacağınız biletlerde kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Ankara’dan Bursa’ya ya da Bursa’dan Ankara’ya olan Anadolu Jet uçuşlarından kampanya tarihleri içerisinde Anadolu Jet resmi internet sitesi olan anadolujet.com sitesi üzerinden ya da Anadolu Jet mobil uygulaması üzerinden bilet satın alması gerekmektedir.

Bu Kampanya İle Nerelere Uçabilirim?

“Ankara ve Bursa’ya 39.99 TL’den Başlayan Fiyatlarla Uçun!” kampanyası ile sadece belirtilmiş olan şehirler arasında tek yönlü bilet almanız mümkün olacaktır.

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Evet, bu kampanya kapsamında satılacak olan biletler 10.000 adet ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Bu nedenle 10.000 adetlik bilet satışının gerçekleşmesi halinde kampanya sona erecektir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında satılacak olan biletlerin tamamı 39.99 TL değildir. Bilet fiyatları 39.99 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlak surette Ankara’dan Bursa’ya ya da Bursa’dan Ankara’ya olan Anadolu Jet uçak biletlerinden birini alması gerekmektedir. Zira bu kampanya belirlenmiş olan iki şehir arasında olan karşılıklı uçuşlarda geçerli olacaktır.

Ankara ve Bursa arasında karşılıklı olarak satılan tek yönlü biletler 39.99 TL ve 49.99 TL üzerinden satışa sunulmaktadır.

Kampanya kapsamında satın alınmış olan indirimli biletlerde herhangi bir değişiklik yapma, biletleri iade etme ya da iptal etme gibi bir şansınız bulunmamaktadır.

Anadolu Jet bu kampanyayı tamamen durdurma ya da kampanya ile ilgili olan şartların tamamında ya da bir kısmında değişiklik yapma hakkını tamamen saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.