Kampanya Bulucu

AnadoluJet’le İnin Enterprise İle Devam Edin!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

AnadoluJet ve Enterprise iş birliğiyle yapılan kampanyada AnadoluJet rahatlığında uçun daha sonra yolunuza Enterprise ile devam edin! Araç kiralamanızda AnadoluJet ve Enterprise desteğiyle inanılmaz avantajlar elde edin. AnadoluJet’ten bilet alan yolcular kampanya kapsamında Fiat Linea ve Ford Focus dizel düz vites modellerini kiralama fırsatı yakalıyor.

Fiat Linea dizel düz vites modelleri günlük 69 TL’den, Ford Focus dizel düz vites modelleri ise günlük 89 TL’den kiralanabilir!

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman Enterprise ofislerinden araç kiralayabilir, seyahatinizi ya da işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirsiniz?

Kampanyadan AnadoluJet uçak bilet numaranız ile başvurabilirsiniz. www.enterprise.com.tr/anadolujet adresinden AnadoluJet uçak bilet numaranızı girerek kampanyaya dahil olabilir ve araç kiralayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

20 Eylül 2016 – 1 Kasım 2016 tarihleri arasında kampanyaya dahil olabilir, araç kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen tarihler dışında araç kiralama işlemleri gerçekleşmeyecektir.

Kampanyanın Şartları Neler?

  • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanya filo imkanlarıyla sınırlıdır.
  • Kampanya İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman Enterprise ofisleri için yapılan online işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında HDMD grubu Fiat Linea araçlar günlük 69 TL’ye,  IDMD grubu Ford Focus araçlar ise 89 TL’ye kiralanmaktadır.
  • Kampanyada bahsi geçen araçlar ve kiralamaya sunulan araçlar arasında donanımları arasında farklılık bulunabilir.
  • AnadoluJet ve Enterprise Rent-A-Car kampanyada gerekli gördüğünde değişiklik yapabilirler.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.