Kampanya Bulucu

AnadoluJet’ ten Sağlık Personeline Özel Yüzde 25 İndirim Kampanyası

AnadoluJet sağlık personellerini de unutmadı. Yaklaşan Tıp bayramına özel bir kampanyayla geliyor AnadoluJet. Böylelikle Sağlık Personelinin Tıp Bayramı’ nı, özel bir fırsatla kutlayacak. Sağlık sektörü çalışanıysanız eğer uçak biletinizi 9-14 Mart 2015 tarihleri arasında alın, 15 Mart – 7 Nisan 2015 tarihleri arasında ailenizle birlikte dilediğiniz yere %25 indirimli uçma fırsatını yakalayın.Siz gitmek istediğiniz yere karar verin, AnadoluJet bütçenizi düşünmek zorunda bırakmadan sizi istediğiniz yere uçursun.

Kampanya, 9-14 Mart 2015 tarihleri arasında alınacak biletlerde, 15 Mart – 7 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlarda geçerli olacaktır.
Kampanya, AnadoluJet Mobil uygulamalarında geçerli değildir.
Vergi ve harçlar hariç ücret üzerinden %25 indirim uygulanacaktır.

Herhangi bir kampanya ile birleştirilemez. AnadoluJet tarafından gerçekleştirilen Kıbrıs, Antalya, Gazipaşa ve codeshareuçuşlarında bu kampanya geçerli değildir.

Check-in sırasında Sağlık Bakanlığı’ nın size vermiş olduğu personel kimlik kartı yanınızda mutlaka bulundurulmalıdır. Görevliler kontrol edecektir.
Sağlık çalışanları ailelerinin kampanyadan yararlanabilmesi için sağlık çalışanı olan yolcu ile birlikte uçmaları gerekmektedir, ayrı yapılan uçuşlarda bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Soyadı kısıtlaması yapılmamaktadır.

Bu kampanya maksimum 9 kişilik seyahatlerde geçerlidir fazlası kabul edilemez. Yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz sayılacaktır. Seyahatler toplu yapılmalıdır.
Biletlerde yapılacak işlemlerde (iptal, iade vb.) orijinal bilet kuralları geçerlidir.

AnadoluJet herkese uygun kampanyalarıyla dileyen herkesi uçuruyor. Siz hayal edin AnadoluJet gerçekleştirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.