Kampanya Bulucu

AnadoluJet’ ten Kadınlar Günü’ ne Özel Yüzde 25 İndirim

Kadınlar Günü olur da AnadoluJet kampanya yapmaz mı? 2015′ te kadınlarımız AnadoluJet’le %25 indirimli uçuyor. İşte tüm kadınlarımıza çiçek gibi bir kampanya.
Bütün kadınlarımıza ve  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ ne özel bu kampanya AnadoluJet’ ten geldi. AnadoluJet, kadınlarımızın bu özel gününü özel bir  kampanya ile kutlamayı tercih etmiş. Biletinizi 5-6-7-8 Mart 2015 tarihlerinde anadolujet.com’ dan alın, 16 Mart – 16 Nisan 2015 tarihleri arasında Türkiye’ nin her yerine %25 indirimli uçma fırsatını yakalayın. Siz planlayın  AnadoluJet sizi dilediğiniz yere taşısın.
Kampanyanın Koşulları nelerdir?
Kampanya, 5-6-7-8 Mart 2015 tarihlerinde satın alınan biletlerde, 16 Mart – 16 Nisan 2015 tarihleri arasındaki gerçekleştirilecek uçuşlarda geçerli olacaktır.

Bu kampanya kadınlarımıza özel olduğu için biletler yalnızca anadolujet.com’ dan “Bayan” yolcu tipi seçilerek alınabilecektir, kampanyadan yalnızca bayan yolcular faydalanabilecektir. Diğer satış kanalları kampanyaya dahil olmayacaktır.
%25 indirim vergi ve harçlar hariç ücret üzerinden sağlanacaktır. Ortak uçuşlar (codeshare), çoklu uçuşlar ve promosyon ücret sınıfları kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Biletlerde yapılacak işlemlerde (iptal, iade vb.) orijinal bilet kuralları aynen geçerli olacaktır. AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

AnadoluJet veya kampanya hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız  www.anadolujet.com adresini ziyaret edilebilir veya 444 25 38 no’ lu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.