Kampanya Bulucu

AnadoluJet’ ten GençJetlilere Bedava Bilet Kampanyası

Gençseniz herşey size güzel. AnadoluJet gençler rahat gezsin ve gençliğin tadını çıkarsın diye büyük bir kampanya düzenledi. 23 Şubat – 17 Nisan 2015 tarihleri arasında www.anadolujet.com üzerinden K.K.T.C dâhil tüm iç hat uçuşları için bilet alan JetGençlilerin, aldıkları gidiş – dönüş uçak biletlerinden bir tanesi bedava oluyor. JetGenç AnadoluJet’ in gençlik platformu. Gençler, JetGenç ile seyahate doyuruyor, gençliğini doyasıya yaşıyor. Şimdiye kadar binlerce gencin yanında olan, doyasıya gezdirip sevdiklerine bir adım daha yaklaştıran AnadoluJet “Bir Uçuş Sizden Bir Uçuş Bizden” kampanyası yine gençlerin yüzünü güldürüyor. Haydi gençler, doyasıya gezip eğlenmeye ne dersiniz? JetGenç’ ten kimler yararlanabilir? Yaşınız 13-24 arasıysa JetGençli olabilirsiniz ve bu fırsatlardan doyasıya yararlanabilirsiniz.
JetGenç’ ten fırsatlar bununla sınırlı değil. JetGenç’ in gelenekselleşmiş 10 bilete 1 bilet kampanyası ile JetGençliler hem kendi seyahatlerinden hemde tanıdıklarının seyahatinden bilet kazanma fırsatını elde ediyor.
İşte kampanya ayrıntıları:

Kampanya sadece 27 Şubat- 21 Nisan 2015 tarihleri arasındaki uçuşlarla sınırlıdır.

  • anadolujet.com’ dan indirim kodu kullanarak aldığınız biletlerde geçerli olacaktır sadece, diğer satış araçlarında indirim söz konusu değildir.
  • Biletin uçuş tarihinden, en geç 4 gün önce alınması gerekmektedir.
  • Kampanya, 50.000 adet promosyon kodu ile sınırlıdır.
  • Biletinizi alacağınız zaman “JetGenç Kampanyası” seçilerek  indirim kodunun girilmesi gerekmektedir.
  • Ortak uçuşlar kampanyaya dahil değildir.
  • AnadoluJet’ in kampanyada yapacağı tüm değişiklik hakları saklıdır ve kampanyada değişiklik yapabilir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.