Kampanya Bulucu

Anadolu Jet’ten Jetgenç’lilere 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava Kampanyası

Anadolu Jet, sadece gençlere yönelik olarak fırsat ve avantaj sunan bir gençlik kulübü kurdu. Anadolu Jet kampanyaları ile zaten oldukça fazla kampanya yapan firma şimdi sadece gençlere özgü olarak Jetgenç kampanyaları sunuyor. Üstelik şuan bu kampanya ile bir bilet aldığınızda ikincisi bedava olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile Jetgenç’e üye olan müşteriler kampanya tarihleri arasında bir uçak bileti almış olduklarında bir diğer ikincisini tamamen ücretsiz olarak alabiliyor. Üstelik bunun için sadece Jetgenç üyesi olmanız yeterlidir, bunun dışında gereken başka kriter yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Jetgenç abonesi olan müşteriler için geçerlidir. Kulübe üye olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. bu kulübe üye olmanız için de 13 ile 24 yaş aralığında olmanız gerekmektedir. Eğer yaş kriterini sağlıyorsanız www.jetgenc.anadolujet.com adresinden tamamen ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri arasında www.anadolujet.com internet sitesinden alacağınız biletin yolcu tipini jetgenç olarak seçmeniz gerekir. Daha sonra kredi kartı aracılığı ile ödeme yapacağınız sayfaya gelmiş olduğunuzda “ JETGENÇ GİDİŞ-DÖNÜŞ KAMPANYASI”nı seçmeniz gerekiyor. Kampanya kodu için ayrılan kısma da  73ENZDU yazdığınızda kampanya aktif olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 15 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında yukarıda bahsedildiği gibi biletleri almalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan bilet alımları kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Kampanya sadece ilk 80.000 işlem ile sınırlı tutulmuştur. Bu sayı dolduğunda kampanya tarihi dolmasa bile kampanya otomatik olarak duracaktır. Ayrıca Anadolu Jet istedi zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme hakkını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.