Kampanya Bulucu

Anadolu Jet’ten İlkbahar Fırsatı

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Anadolu Jet’ten İlkbahar Fırsatı” kampanyası tarihleri içerisinde satın alacağınız biletler ile birlikte 1 Mart 2017 ve 7 Haziran 2017 tarihleri arasında 49.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 6 Şubat 2017 ve 9 Şubat 2017 tarihleri içerisinde Anadolu Jet’ten bilet alması gerekmektedir. Bu nedenle de bir an önce acele etmeli ve 1 Mart ve 7 Haziran tarihleri arasında Anadolu Jet tarafından yapılacak olan uçuşlardan birine bilet almalısınız!

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

“Anadolu Jet’ten İlkbahar Fırsatı” kampanyasından yararlanmak için tek yapmanız gereken şey kampanya kapsamında yer alan tarihler içinde kampanyanın izin verdiği tarihler için Anadolu Jet tarafından yapılan uçuşlardan birine bilet almaktır.

Bu Kampanya İle Hangi Tarihler Arasında Uçabilirim?

Bu kampanya kapsamında Anadolu Jet’ten alacağınız biletler ile birlikte 1 Mart 2017 ve 7 Haziran 2017 tarihleri arasında uçabilirsiniz.

Bu Kampanya İle Hangi Tarihler Arasında Uçamam?

Kampanyanın dahil olduğu günler arasından çeşitli sebeplerden dolayı çıkartılmış olan bazı günler yer almaktadır. Bu günler 21 Nisan 2017 ve 2 Mayıs 2017 tarihleri arasındaki günler ile birlikte 18 Mayıs 2017 ve 22 Mayıs 2017 tarihleri arasında yer alan günlerden oluşmaktadır.

Kampanyada Bilet Sınırı Bulunuyor Mu?

“Anadolu Jet’ten İlkbahar Fırsatı” kampanyası ile indirimli olarak satışa sunulmuş olan biletler 120.000 adet ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Anadolu Jet tarafından yapılan bu kampanya ile indirimli olarak satışa sunulan biletler 49.99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olup tüm biletlerin 49.99 TL olmadığının altını çizmemiz gerekmektedir.

Aktarma yapılacak olan uçuşlar ile Kıbrıs’ta yer alan Ercan Havalimanı’na yapılacak olan uçuşlar bu kampanya kapsamına dahil edilmemiştir.

Bu kampanya ile alınan biletlerde herhangi bir değişiklik yapma, iade ya da iptal etme şansınız bulunmamaktadır.

Anadolu Jet tarafından bu kampanyayı tamamen durdurma ya da kampanya ile ilgili olan koşulların tamamı ya da bir kısmı ile ilgili değişiklik yapma hakkı tamamen saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.