Anadolu Jet Yolcuları Enterprise'la Çok Avantajlı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Anadolu Jet Yolcuları Enterprise’la Çok Avantajlı

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Enterprise ve Anadolu Jet işbirliği ile yapılan bu kampanya ile kampanya tarihleri içinde yapacağınız araç kiralama işlemlerinde dizel modelli Renault Clio Hatchback günlük 75 TL’den ve dizel otomatik vites modelli Toyota Corolla’yı 95 TL’den kiralama şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Anadolu Jet Yolcuları Enterprise’la Çok Avantajlı” kampanyası 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Anadolu Jet uçak bilet numarasını www.enterprise.com.tr/anadolujet sitesine girerek “Anadolu Jet Bilet Kodu” bölümüne yazması gerekmektedir.

Hangi Şehirlerden İndirimli Olarak Araba Kiralayabilirim?

Dizel modelli Renault Clio Hatchback ve dizel otomatik vites modelli Toyota Corolla araçlarını indirimli bir şekilde kiralamak isteyen kişilerin www.enterprise.com.tr/anadolujet sitesi üzerinden yapacakları işlemlerde Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Dalaman ve Bodrum ofislerini kullanmaları gerekmektedir.

Hangi Tarihler Arasında Araba Kiralayabilirim?

Bu kampanya ile Anadolu Jet’ten alacağınız biletleri 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında indirimli bir şekilde araba kiralamak için kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Yararlanmayan Yolcuların Kazancı Ne Olacak?

Bu kampanyadan faydalanmayan Anadolu Jet yolcuları, Enterprise’ın Van, Trabzon, Şanlıurfa, Sivas, Sinop, Samsun, Sakarya, Nevşehir, Muğla, Mardin, Malatya, Kütahya, Konya, Kayseri, İzmir, İstanbul, Hatay, Gaziantep, Eskişehir, Erzurum, Elazığ, Diyarbakır, Çorum, Batman, Antalya, Ankara ve Adana şehirlerinde yer alan ofislerinden rezervasyonsuz bir şekilde özel indirimleri kullanma fırsatını elde ederler.

Rezervasyonsuz bir şekilde yapılacak olan işlemlerden yararlanmak isteyen kişilerin Anadolu Jet biniş kartı ibrazlarını göstermeleri gerekebilir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya filo imkanları ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

“Anadolu Jet Yolcuları Enterprise’la Çok Avantajlı” kampanyasının diğer kampanyalar ile birleştirilmesine izin verilmemiştir.

Enterprise firmasından kiralanacak olan araçlarda Enterprise tarafından belirlenmiş olan Rent A Car genel kiralama şartları geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan ücretler günlük olarak belirlenmiştir.

Kampanya içeriğinde yer alan araçlar ile kiralamaya sunulan araçlar arasında donanımsal açıdan farklar bulunabilir.

Enterprise Rent A Car ve Anadolu Jet bu kampanya ile ilgili koşulların tamamında ya da bir bölümünde herhangi bir değişiklik yapma ve bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.