Anadolu Jet' te Öğretmenlerimize Özel İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Anadolu Jet’ te Öğretmenlerimize Özel İndirim

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte geleceğin mimarları olan öğretmenlere aileleri ile birlikte kampanya tarihleri içinde Anadolu Jet’ten alacakları iç hat biletlerinde yüzde 25 indirimden yararlanma fırsatı sunulmaktadır! Kampanya tarihleri arasında alacağınız biletlerle birlikte kampanya tarihleri içinde iç hatta istediğiniz yerlere ailenizle birlikte rahat bir şekilde uçabilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Öğretmenlerimize Özel İndirim” kampanyası ile 1 Kasım 2016 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bu Kampanya İle Hangi Tarihler Arasında Uçabilirim?

“Öğretmenlerimize Özel İndirim” kampanyası ile kampanya tarihleri içinde alacağınız biletleri 1 Kasım 2016 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında aldığınız sürece bu kampanyanın sunmuş olduğu yüzde 25 oranındaki indirimden yararlanabilirsiniz!

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak ve aileleri ile birlikte indirimli bir şekilde rahat rahat uçmak isteyen öğretmenlerin biletlerini Türk Hava Yolları satış ofislerinden alması gerekmektedir.

Kaç Aile Üyemle Birlikte Bu Kampanyaya Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen öğretmenler, aynı soy isme sahip olduğu en fazla dört yolcu ile birlikte bu indirimden yararlanabilirler.

Öğretmenler İle İlgili Bir Koşul Bulunuyor Mu?

İç hatlarda geçerli olan bu indirimden yararlanmak isteyen öğretmenleri YÖK yani Yüksek Öğretim Kurulu’nda görev yapıyor olması ya da MEB yani Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalışıyor olması gerekmektedir.

Kampanya Başlamadan Önce Bilet Ayırtmıştım Yine De Kampanyadan Yararlanabilir Miyim?

Bu kampanya kapsamında yer alan uçuşlarda, kampanya tarihlerinden önceki bir dönemde bilet ayırtan kişiler de biletleme sırasında bu indirimden yararlanabilirler.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı soyada sahip yolcuların seyahat ederek indirimden yararlanması için aynı rezervasyon kaydında olmaları gerekmektedir.

Çift soy isme sahip olan kişiler, bilet ayırtma işlemleri sırasında soy isim kısmına birlikte yolculuk edeceği ailesine ait olan soy ismi girmesi halinde bu kampanyanın sunmuş olduğu indirimden yararlanabilir.

Kıbrıs’ta yer alan Ercan Havalimanı’na yapılacak olan uçuşlar ve codeshare adı verilen ortak uçuşlar bu kampanya kapsamında yer almamaktadır.

Bu kampanya promosyon ücrete sahip biletlerde geçerli değildir.

Bebek yolcular için ayrıca herhangi bir indirim uygulanmayacaktır.

Aktarmalı uçuşlar da bu kampanya dahilindedir.

Bu kampanya Anadolu Jet tarafından sunulan diğer indirim ya da kampanyalar ile birlikte kullanılamaz.

Biletleme işlemlerinde iptal ve iade gibi durumlarda orijinal bilet kuralları geçerli olacaktır.

Öğretmenin haricinde olan yolculardan birinin gruptan ayrı olarak yolculuk etmeyi istemesi halinde indirim geçersiz olacaktır. Bu gibi bir durumda indirimsiz ücret üzerinden biletleme yapılır.

İsteğe bağlı olarak çift soy ismini de kullanmak isteyen kişiler isim hanesine ikinci soyadlarını yazmaları halinde bu indirimden yararlanabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.