Kampanya Bulucu

Anadolu Jet ile Samsun Uçuşlarında Tek Fiyat Büyük Fırsat!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Anadolu Jet ile Samsun Uçuşlarında Tek Fiyat Büyük Fırsat!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler kampanya tarihleri içinde İstanbul Sabiha Gökçen’den ya da Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Samsun’a ya da tam tersi bir şekilde Samsun’dan İstanbul Sabiha Gökçen ya da Ankara Esenboğa Havalimanı’na tek yönlü bir şekilde yapacakları uçuşlarda sabit bir ücret olarak 49.99 TL ödeme fırsatını yakalarlar!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Anadolu Jet ile Samsun Uçuşlarında Tek Fiyat Büyük Fırsat!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 25 Şubat 2017 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında belirlenmiş olan uçuş rotaları dahilinde tek yönlü olarak uçak bileti alması gerekmektedir.

Hangi Tarihler Arasında Uçabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için kampanya tarihleri içinde kampanya rotasyonları dahilinde alacağınız biletleri 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri aralığında almanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya bilet satın alma ve biletleme tarihleri içerisinde Anadolu Jet’ten İstanbul Sabiha Gökçen’den ya da Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Samsun’a ya da tam tersi bir şekilde Samsun’dan İstanbul Sabiha Gökçen ya da Ankara Esenboğa Havalimanı’na tek yönlü bir şekilde uçak bileti satın almaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında belirlenmiş olan indirimli koltuk adedi 2.000 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Belirlenmiş olan bu sayıya ulaşıldığı takdirde kampanya otomatik bir şekilde sona erecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında sunulan tek fiyat 49.99 TL’dir.

Kampanya kapsamında orijinal bilet kuralları geçerli olacaktır.

Anadolu Jet bu kampanya ile ilgili oluşturmuş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber verme gereği duymadan sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.