Kampanya Bulucu

American Express ile Toplamda 30.000 MR Puan Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“American Express ile Toplamda 30.000 MR Puan Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde elektronik, giyim, aksesuar ve kozmetik alanlarında kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlar ile birlikte yapılacak olan her 200 TL ve üzeri ödemelerde 10.000 Membership Rewards Puanı ve toplamda 30.000 Membership Rewards Puanı kazanma fırsatı sizin elinizde olacaktır!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen bireylerin kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlar ile birlikte 6 Mart ve 26 Mart 2017 tarihleri arasında elektronik, giyim, kozmetik ve aksesuar sektörlerinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen bireylerin kullanabilecekleri iki farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki olan kısa mesaj yolunu kullanacak olan kişiler ilk harcamalarını gerçekleştirmeden önce “PUAN” yazdıktan sonra yurt içindeyse 3340 numarasına, yurt dışındaysa +905327523340 numarasına kısa mesaj göndermelidir. Bununla beraber ikinci yolu kullanmak isteyen bireyler Bonus Flaş uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasına girerek “HEMEN KATIL” butonuna basarak da kampanyaya katılabilirler.

Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için ödenmesi gereken ücretler özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL ve Avea aboneleri için 0,50 TL olarak belirlenmiştir. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kazandığım MR Puanlar Ekstreme Ne Zaman Yansır?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Membership Rewards Puanları 29 Mart 2017 tarihinden sonra kesilecek olan ekstrenize yansıtılır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen bireylerin kullanabilecekleri kartlar The Centurion Card’lar, The Platinum Card, American Express Gold Card ve American Express Card olarak belirlenmiştir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişiler Miles & Smiles American Express, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express ve American Express Business kartlarını kullanamayacaklardır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kart bazında değiş müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için bu kampanyaya her bir müşteri sadece tek bir kez katılabilir. Bu nedenle de bir müşterinin tüm kartları ile yapmış olduğu alışverişlerden kazanabileceği en yüksek Membership Rewards 30.000 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmelidir.

Ek kartlar ve asıl kartlar kampanyaya dahil edilmiştir.

Yapılan alışverişin ardından iptali ya da iadesi gerçekleşen işlemlerde MR Puan hediye edilmeyecektir.

Aynı gün içinde aynı iş yeri üzerinden yapılan ödemelerden sadece ilkine hediye MR Puan verilecektir.

Kampanya sadece elektronik, aksesuar, kozmetik ve giyim sektörlerinde yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirilecek olan işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

Tek çekim ile ya da taksit ile yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmiştir.

American Express ya da Garanti Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili olarak oluşturulmuş olan şartların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanyayı tamamen sona erdirme hakları saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.