Kampanya Bulucu

American Express ile Fatura Ödeme Talimatlarına 100 TL İndirim

American Express kart, klasik fatura ödeme talimatları kampanyalarından çok daha farklı ve avantajlı bir kampanya geliştirdi. Bu kampanyaya göre American Express Card’ınızla vereceğiniz 1 yeni otomatik fatura ödeme talimatı ile 15 TL indirim, 3 yeni otomatik fatura ödeme talimatına 50 TL indirim, 5 ve ya daha fazla yeni otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinizde tam 100 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu indirim çekiliş ve ya bunun gibi herhangi bir şey ile değil, talimatı veren herkese verilen bir indirimdir.

Kampanyadan yararlanabilmek için 31 Ekim 2014 tarihine kadar ödeme talimatlarını vermiş olmanız gerekir. Kampanya kapsamında sadece bir kişinin kazanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL olacaktır. Kart sayısı baz alınarak değil, kişi baz alınarak hesaplanır. Ayrıca bu kampanya sadece yeni vereceğiniz otomatik ödeme talimatları için geçerlidir. Daha önce verdiğiniz talimatlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Doğal olarak vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarının American Express Card ile verilmesi gerekir.

Kampanyaya katılmış olduğunuzda kazanacağınız indirimler 7 Kasım 2014 tarihinden sonra çıkan ilk ekstreniz üzerinden indirim yapılarak yansıyacaktır. Eğer 1’den daha fazla American Express kartınız var ise, son ödeme talimatı verdiğiniz ve en çok talimatın verildiği karta indirim yansıyacaktır. Eğer kampanya süresi içinde mevcut ödeme talimatlarını iptal edip, yeniden vermeniz durumunda kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Amerikan Express Fatura ödeme Talimatı Kampanyasının Detayları Şu Şekildedir:

 • 01 Ekim 2014 – 31 Ekim 2014 arasında American Express Card ile verilecek 1 yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL indirim; 3 yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL indirim; 5 ve üzerindeki talimatlar için 100 TL indirim kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği indirim tutarı 100 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturalar için geçerlidir.
 • Kampanyaya American Express Card ile verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirimler 07 Kasım 2014’ten sonra kullanılabilir ve açık statüdeki American Express Card’ınızın kesilecek ilk ekstresine yansıtılacaktır.
 • 1’den fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok ve en son talimatın verildiği karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Birden fazla American Express Card ile aynı adette otomatik fatura talimatı verilmesi halinde en son talimatın verildiği karta indirim yansıtılacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan otomatik fatura ödeme talimatlarının 01.11.2015’e kadar kredi kartınıza tanımlı olması gerekmektedir. Aksi takdirde yansıtılan indirim değerinde kampanya ücreti 11.11.2015 tarihinde kredi kartınıza yansıtılacaktır.
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, internet, ADSL, Kablo TV, Dijital TV, vb. tüm faturalarınız için Garanti Bankası Şubeleri, Garanti Internet Şubesi, Paramatikler, 444 0 333 Alo Garanti kanallarıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Turkcell, Avea, Vodafone, TT-net, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlar için kredi kartından yapılacak otomatik ödeme işlemlerinden ödeme 0-100TL aralığında ise 1,20 TL, 100TL’nin üzerinde ise ödeme tutarının %1,8’i oranında komisyon tahsilatı yapılır.
 • Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.