Kampanya Bulucu

American Express ile Bosch’da Peşin Fiyatına 12 Taksit Kampanyası

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

American Express ile Bosch’da Peşin Fiyatına 12 Taksit Kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartları kullanarak kampanya ile anlaşmalı olan Bonus programı ortağı olan BOSCH yetkili satıcılarına giderek kampanya dahilinde yapılacak olan peşin fiyatına 6 taksitli işlemlerde ilave olarak 6 taksitten seçmeli bir şekilde yararlanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanya ile anlaşmalı olan Bonus programı ortağı olan Bosch yetkili satıcılarına 1 Kasım 2016 ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında giderek 6 taksitli alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya dahil edilmiş olan kartların herhangi bir işlem yapmadan kampanyaya uygun bir şekilde alışveriş yapması yeterli olacaktır. Bu konuda tek istisna olan Flexi kartı sahiplerinin herhangi bir harcama yapmadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak BOSCH yazıp tekrar bir adet boşluk bırakıp Flexi kartına ait numaranın son 6 hanesini yazarak 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan kısa mesajlar Garanti Bankası sistemine ulaştıktan sonra yapılacak olan harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanya katıldınız bilgisi dahilinde atılan geri dönüş mesajı ise Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Flexi, Garanti Bonus Business, Garanti Bonus, Fibabanka Bonus, Miles & Smiles Business kredi kartı, Miles & Smiles kredi kartı, Abank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus, American Express kredi kartları, ING Bonus, Burganbank Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Deniz Bonus ve American Express Business kartlarından birini kullanması gerekmektedir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Bonus Genç, Bonus Flexi, Abank ticari kredi kartları, Burganbank ticari kartları, ING Bank ticari kredi kartları ve Şekerbank ticari kartları ile Vadeli taksit kullanması halinde herhangi bir avantaj sağlamayacağı belirtilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında kullanılabilecek en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanyaya tek ödemeli işlemler ile ödül ve puan kullanımları dahil edilmemiştir.

Ek kartlar kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyanın işlem sırası öncelikle iş yeri tarafından verilecek olan 6 taksitli işlemler ve hemen ardından Garanti Bankası tarafından sunulan ilave 6 taksit ile birlikte 12 taksit olarak gerçekleşecektir.

Kampanya kapsamında kazanımların gerçekleşebilmesi için işlemlerin Garanti POS cihazı kullanılarak yapılması gerekmektedir.

Müşteri kartlarında yer alan sliplerde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde mesaj çıkmayan kişilerin alışveriş yaptıkları iş yerinin üye olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir. Zira bu mesaj yalnızca kampanya koşullarını gerçekleştiren kişilere gönderilecektir.

Garanti Bankası kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.