American Express ile Beyaz Eşya Markalarında +2 Taksit! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

American Express ile Beyaz Eşya Markalarında +2 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“American Express ile Beyaz Eşya Markalarında +2 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirlenmiş olan kartlardan birini kullanarak anlaşmalı olan Arçelik, Altus, Regal, Vestel, Beko, Ariston, Finlux, Telefunken, Samsung, miele, Enplus, Enkay, Uğur Soğutma ve Electrolux mağazalarından birinden 100 TL ve üzeri 2 ila 10 taksit arası Beyaz eşya ile ilgili işlem yapan kişilere ilave olarak 2 taksit verilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Kasım 2016 ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak anlaşmalı mağazalardan birine giderek 100 TL ve üzeri 2 ila 10 taksit arasında işlem yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen Flexi kartı sahibi müşteriler haricindeki kişilerin ödeme yapmadan önce herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur. Bununla birlikte Flexi kartına sahip olan kişilerin Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak BEYAZESYA yazıp bir adet daha boşluk bırakarak kampanyada kullanacakları Flexi kartına ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kısa mesaj gönderiminden sonra yapılacak olan ödemeler dikkate alınacaktır. Bununla birlikte kampanyaya katılmak için gönderilen kısa mesajlar özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere Vodafone, Turkcell ve Avea aboneleri için sırasıyla 0,415, 0,65 ve 0,60 TL olarak ücretlendirilecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin PTT Bonus Card, Fibabanka Bonus, ICBC Bonus, ICBC Turkey Bonus, Abank Bonus, Burganbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Denizbank Bonus, American Express Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express, Garanti Bonus, Miles & Smiles kredi kartları ve Garanti Bonus Business kartlarından birini kullanarak yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

İlave taksit kampanyasına Bonus Genç, Bonus Flexi ve Vadeli Taksit kredi kartları dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında elde edilebilecek olan en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanyaya ek kartlar dahil edilmiştir.

Kampanyaya tek ödemeli işlemler ile ödül puan kullanımları dahil edilmemiştir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin işlemlerini Garanti POS cihazını kullanarak yapması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişler ile ilave taksitten yararlanma fırsatını yakalayan kişilerin sliplerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ” şeklinde bir mesaj belirecektir. Bu mesajı görmeyen kişilerin alışveriş yaptığı üye iş yerinin kampanyaya dahil edilip edilmediğini kontrol etmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapılması ve bu alışverişlerin 100 TL üzerinde ve 2 ila 10 taksit arasındaki işlemlerle yapılması gerekmektedir.

Garanti Bankası ve kampanyaya katılmış olan diğer mağazalar dilediği takdirde bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirebileceği gibi istedikleri takdirde kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.