Kampanya Bulucu

American Express ile Beko Mağazalarında Bulaşık Makinelerinde 200 TL İndirim!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“American Express ile Beko Mağazalarında Bulaşık Makinelerinde 200 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde yetkili Beko mağazalarına giderek kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartlarından birini kullanarak Beko BM 5005 I ya da Beko BM 6006 bulaşık makinesi ürünlerinden birini alıp Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılım gösterilip daha sonra da gelecek olan indirim kodunu ödeme sırasında kasada yer alan mağaza yetkilisine göstererek 200 TL tutarında indirim kazanma fırsatı sizin elinizde olacaktı!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak için 12 Mayıs ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanyaya katılım göstermek için bir işlem yapmasına gerek olmamak ile birlikte Beko yetkili mağazalarına kampanya tarihleri dahilinde giderek herhangi bir Garanti Bankası kartını kullanarak Beko BM 6006 ya da Beko BM 5000 I bulaşık makinesi ürünlerinden birini alarak Bonus Flaş uygulaması üzerinden ilgili kampanya sayfasına gelerek bu sayfada yer alan HEMEN KATIL butonuna tıkladıktan sonra bildirim olacak gelen olan indirim kodunu ödeme sırasında mağazanın kasada çalışan yetkili görevlisine vermesi gerekmektedir. Böylelikle 200 TL indirimden faydalanmanız mümkün olacaktır.

Bonus Flaş uygulaması üzerinden alınacak olan indirim koduna ulaşmak isteyen kişilerin Bonus Flaş uygulamaları için anında bildirim ayarını açması gerekmektedir. Daha sonra bireyler indirim koduna ulaşabilmek için Bonus Flaş uygulamasında yer alan “Bana Özel” bölümüne girmeli, “Bildirimler” sekmesine geçiş yapmalı ve “Kampanyaları” sekmesine tıklamalıdır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Garanti Bankası’na ait olan tüm kartlar dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için her bir müşterinin kampanyadan en fazla bir kez faydalanmasına izin verilmiştir. Bu nedenle  her bir müşterinin kazanabileceği en yüksek indirim tutarı 200 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Aynı kişinin birden fazla kez kampanyadan faydalandığını tespit edildiği takdirde bu kişinin siparişleri iptal edilecek ve indirimi geri alınacaktır.

İndirim kodları tek kullanımlık olup her bir müşteri için ayrıdır.

İndirim hakkı yalnızca bir adet bulaşık makinesi için geçerli olacaktır.

Ürünler yetkili Beko mağazalarında yer alan ürünler ile sınırlandırılmış olup, ürün stok adetleri de mağazadan mağazaya göre değişiklik göstermektedir.

Kampanya yalnızca kendisine iletilmiş olan indirim kodunu kullanan 40.000 kişi ile sınırlandırılmış bulunmaktadır. Belirlenmiş olan bu sayıya ulaşılmasının ardından kampanya kendini otomatik bir şekilde sona erdirecektir.

Kullanılmayan indirim kodları 30 Haziran 2017 tarihinde otomatik bir şekilde pasif hale gelecek ve bir daha kullanılamayacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Garanti POS cihazı üzerinden yapılması gerekmektedir. Ayrıca bu alışverişlerin yalnızca yetkili Beko mağazalarında geçerli olacağını da aklınızdan çıkarmayın.

İndirim koduna sahip olmak isteyen kişilerin Bonus Flaş uygulaması üzerinden indirim kodlarını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulamaya Apple Store ya da Google Play üzerinden ulaşılabilmektedir.

Kampanya kapsamında sunulan indirim tavsiye edilmiş olan liste fiyatları üzerinden katma değer vergisi de dahil olmak üzere 200 TL şeklinde sunulacaktır.

Sanal POS üzerinden yapılacak olan alışverişlerde bu indirim geçerli olmayacaktır.

Ödül kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında alışveriş yapıldıktan sonra gerçekleştirilecek olan iade ya da iptal işlemleri üzerinden indirim kazanılması mümkün değildir.

İndirim kodu ile birlikte uygulanılacak olan indirimin ödeme esnasında müşteriye yansıtılmasına ait tüm sorumluluk Beko yetkili satıcısına ait olacaktır.

Kampany ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isteyen kişilerin Bonus ya da Bonus Flaş resmi internet sitelerini ziyaret etmesi mümkündür.

Garanti Bankası ve Beko kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.