Altus'ta Bonus Kart'a Özel 9 Taksit Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Altus’ta Bonus Kart’a Özel 9 Taksit Fırsatı

Beyaz eşya sektöründe oldukça başarılı markalardan olan Altus, hem kaliteli, hem de uygun fiyata ev elektroniği ve beyaz eşya ürünlerine sahip. Üstelik yapmış olduğu kampanyalar ile de oldukça büyük firmalara rakip olarak kendisini kabul ettiriyor. Şimdi Bonus kampanyaları ile Altus’tan 9 taksite alışveriş yapabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Altus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Altus yetkili satıcılarından Bonus kredi kartınız ile 3 taksitli bir işlem yapmış olduğunuzda ilave olarak 6 taksit seçeneği ile karşılaşırsınız. Bunu kabul etmeniz halinde alışverişinizi vade farksız 9 taksitte ödeyebilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından Bonus kredi kartları ve Bonus ailesine sahip olan tüm kredi kartları yararlanabilir. Fakat aidatsız olan Bonus Flexi, İNG Bank Bonus Business, Bonus Genç, American Express kredi kartları bu kampanyanın dışındadır. Flexi kart sahipleri de bu kampanyadan ücretli olarak yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Flexi kartı dışında ki kartlarda kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Garanti Bonus Pos cihazı aracılığıyla, Bonus kredi kartınızdan 3 taksitli ödeme yaptığınızda +6 taksit seçeneği çıkacaktır. Fakat Flexikarta sahip olan müşteriler kampanyaya kayıt olmalıdır. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunun mesaj bölümüne EVET ALTUS yazıp, bir boşluk bırakıp harcama yapılacak kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu beyaz eşya kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.