Kampanya Bulucu

Altınyıldız’da 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Hopi’den 25 Paracık Kazanın!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Altınyıldız’da 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Hopi’den 25 Paracık Kazanın!” kampanyası ile birlikte Hopi üyesi Altınyıldız resmi internet sitesi olan “www.altinyildizclassics.com”da yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde Hopi ile 25 Paracık kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“Altınyıldız’da 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Hopi’den 25 Paracık Kazanın!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 28 Şubat 2017 tarihinde saat 23:45’te kapanacak olan kampanya kod dağıtımından önce kampanya kodu alması gerekmektedir. Bu tarihe dek alınan kodlar aynı tarihe kadar kullanılabilecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler “www.altinyildizclassics.com”da yapacakları alışverişin ardından Altınyıldız Classics tarafından gönderilecek olan onay maili ile birlikte Hopi’den 25 Paracık değerinde olan kampanya kodunu almış olurlar. Böylelikle kampanya kodunu hak eden kişiler Hopi profil ekranına girerek bu ekranda yer alan “PROMOSYON KODU” bölümüne tıkladıktan sonra bu kampanyayı seçerek promosyon kodunu ilgili bölüme girebilir ve bu şekilde bu kampanyadan faydalanabilirler.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya herkes sadece bir defalığa mahsus olmak üzere katılabileceği için sadece 250 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişler ile bir kez 25 Paracık kazanabilirsiniz.

Kazandığım Paracık’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile elde ettiğiniz Paracık’ları bir gün içinde kullanabilir hale gelirsiniz. Bu sürenin ardından ise önünüzde bu Paracıkları kullanabilmek için bir yılınız bulunmaktadır. Bir yıl içinde kullanılmayan Paracıklar geri döndürülemez bir şekilde hesabınızdan geri alınacak ve kalıcı olarak silinecektir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya aynı firmanın devam etmekte olan diğer kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Hopi ödül puanları olan Paracık’lar her alışverişinizde 1 Paracık 1 TL olmak üzere kullanılabilir. Hopi Paracık kuralları ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma ya da bu uygulamayı durdurma hakkına sahiptir.

Uygulamanın indirilmesinde ve kullanılmasında iletişim ücreti de dahil olmak üzere ortaya çıkan tüm bedeller ilgili anlaşmalardan dolayı kullanıcılara ait olur.

Hopi iş yerleri, ürünleri ve / veya kampanyaları itibarı ile kazanma ve kullanma konusunda farklı değerler uygulayabilir ve bu kazanım ve kullanımlar kimi yerde geçerliyken diğer yerde geçerli olmayabilir.

Hopi kullanılarak yapılan alışverişlerde satın alınan hizmet ya da ürün iade edilir ya da değiştirilirse kazanılan Paracık’lar da müşteriden geri alınacaktır. Yeterli Paracık bakiyesi olması halinde bu işlem Hopi’linin Paracık’larından alınacak olsa da yeterli paracık olmaması halinde iadesi gerçekleşen hizmet ya da ürüne ait olan bedel hesabı ile yapılır.

Hopi ve BR Mağazacılık Anonim Şirketi bu kampanyaya ait olan süre, koşul ve kapsam konusunda herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.