Altınyıldız Classics'ten Yılbaşı Kampanyası | Kampanya Bulucu

Altınyıldız Classics’ten Yılbaşı Kampanyası

Altınyıldız Classics’ten Yılbaşı Kampanyası

Yeni yıla çok az zaman kalmasına rağmen yılbaşı kampanyaları son hızla devam ediyor. Şimdi Altınyıldız Classics kampanyaları ile yapılan tüm indirim ve avantajlara ek olarak %20 indirimden daha yararlanabilme şansınız var. Üstelik kampanya hemen tüm ürünlerde geçerlidir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu giyim kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.altinyildizclassics.com adresinden yapacağınız tüm alışverişlere yararlandığınız indirim ve avantajlara ek olarak %20 indirim daha yapılacaktır. Üstelik kampanya tüm ürünlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler internet sitesinden alışveriş yaparak bu kampanyanda istediği kadar yararlanabilir. Kampanya sadece internet sitesinde geçerli olacaktır. Diğer mağazalardan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak sadece kampanya kodu ile olacaktır. Kampanya tarihleri arasında internet sitesinden alacağınız ürünleri sepete ekledikten sonra ödeme adımında kampanya kodu için ayrılan alana DST20 yazarak indirimi toplam fiyat üzerine uygulayabilirsiniz. Kampanya yılbaşı haftası boyunca geçerli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

İnternet sitesinden yayınlanan kampanya detaylarına göre kampanya Yılbaşının ilk haftası boyunca sürecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya kodunu kullanarak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihinden sonra yapılan alışverişlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan, kampanya süresinde istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Kampanya için herhangi bir hak sayısı, kişi sınırlaması ya da ürün sınırlaması yapılmamıştır. Kampanyadan aynı kampanya kodunu kullanarak istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Diğer Altınyıldız Classics mağazalarından yapılan alışverişlerde bu kampanya geçerli olmayacaktır. İnternet sitesinden yapılan alışverişlerin tamamı kampanya kapsamına alınacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ