Kampanya Bulucu

Altınyıldız Classics’ten Gömlek Hediyeli Takım Elbise Kampanyası

Klasik erkek giyimde çok önemli öncü markalardan olan Altınyıldız Classics şimdi kampanyalar ile şık giyinmeyi daha kolay ve ucuz bir hale getiriyor. Şimdi Altınyıldız Classics kampanyaları ile çok uygun fiyata takım elbise alırken gömlek de size hediye edilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu giyim kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.altinyildizclassics.com internet sitesine girerek 199,90 TL’den başlayan takım elbiseleri alabilirsiniz. Üstelik bu indirimli takım elbisenin yanında 3 Al 2 Öde kampanyası kapsamında ki gömleklerden bir tanesi de hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler internet sitesinden alışveriş yaparak bu kampanyaya katılabilir. Kampanya sadece internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Mağazalardan yapılan alışverişler bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için promosyon kodu, kayıt işlemi, SMs gönderimi gibi işlemler yapılmasına gerek yok. Kampanya devam ederken internet sitesinde ki Takım Elbiseler kategorisinden bir takım elbise aldıktan sonra, 3 Al 2 Öde kategorisinde bulunan gömleklerden birini de sepete eklediğinizde, ödeme adımında kampanya aktif olacak ve gömleğin ücreti eklenmeyecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Kampanya internet sitesinin “kampanyalar” bölümünde aktif olduğu sürece kampanya devam edecek. Altınyıldız, bu kampanyanın şartlarını önceden haber vermeksizin değiştirebilir ve istediği zaman bu kampanyayı sonlandırabilir.

Kampanya ile İlgili Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Bu kampanyadan yararlanırken, aynı anda promosyon kodu kullanamaz ve diğer kampanyalardan yararlanamazsınız. Fakat bu kampanyayı kredi kartı kampanyaları ile birleştirebilirsiniz. Kampanya sadece internet sitesinde geçerlidir ve iade, değişim gibi işlemler yine sadece internet sitesinden yapılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.