Kampanya Bulucu

Altınyıldız Classics’te 50 TL İndirim Kampanyası

Klasik giyimin en önemli markalarından olan ve trendlerin öncüsü olan Altınyıldız, şimdi kampanyalar ile müşterilerine alışveriş avantajı sunuyor. Altınyıldız kampanyaları ile şimdi yapacağınız alışverişleri 50 TL indirimli olarak yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu giyim kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Altınyıldız Classics resmi internet sitesinden en az 400 TL’lik bir alışveriş yapmış olduğunuzda 50 TL indirim yapılır. Kampanya sadece internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Mağazalar bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşının üzerinde olan herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece www.altinyildizclassics.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Alışveriş yapabilmeniz için internet sitesine üye olmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

İnternet sitesine üye olduktan ya da giriş yaptıktan sonra sepetinize bir kerede 400 TL’ye kadar ürün eklemeniz gerekmektedir. Daha sonra ödeme adımına geldiğinizde indirim kuponu kısmına SEZON400 yazmanız gerekmektedir. Toplam fiyat üzerinde 50 TL indirim tutara yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Altınyıldız önceden haber vermeksizin bu kampanyayı bitirme ya da koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya devam ettiği sürece kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilme şansına sahipsiniz.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanya sadece yeni sezon ürünlerde geçerlidir. Sezon dışında ki ürünlerde ve zaten indirimli olan ürünlerde geçerli değildir. Bu kampanyayı başka bir indirim kampanyası ile birleştiremezsiniz. Kampanyadan sadece ödeme esnasında kampanya kodunu yazarak yararlanabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra bu kampanyadan yararlanabilme şansınız olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece internet sitesinde geçerli olacaktır. Mağazalardan yapılan alışverişlerde bu kampanya şartları geçerli değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.