Kampanya Bulucu

Altınyıldız Classics Yeni Sezon Ürünlerinde 100 TL İndirim

Klasik erkek giyimin en önemli markalarından olan Altınyıldız Classics, şimdi kampanyalar ile müşterilerine fiyat konusunda avanta sunuyor. Şimdi Altınyıldız kampanyaları ile yeni sezon ürünlerde 100 TL’ye kadar indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu giyim kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında tüm müşteriler 400 TL ve üzeri bir alışveriş yapmış olduğu zaman 50 TL indirimden, 600 TL ve daha üzeri bir alışverişte ise 100 TL indirimden yararlanabilirler. Kampanya sadece online yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm müşterilerin katılımına açıktır. İsteyen müşteriler kampanya tarihleri içerisinde internet sitesinden belirtilen tutarlarda alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler online alışveriş yapan internet sitesine ücretsiz olarak üye olmalıdır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için belirlenen kampanya kodları kullanılacaktır. www.altinyildizclassics.com adresine girip giriş yaptıktan sonra sepetinize en az 400 TL ya da 600 TL’lik ürün eklemiş olduğunuzda belirtilen alanlara kampanya kodunu yazarak kampanyada ki indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Kodlarını Nasıl Öğrenebilirim?

En az 400 TL’lik bir ürün alımında yapılacak 50 TL’lik indirimin kampanya kodu SEZON400, en az 600 TL’lik alışverişte yapılacak 100 TL’lik indirimin kampanya kodu da SEZON600’dür. Alışveriş yaptıktan sonra ödeme adımında ilgili alana bu kampanya kodlarını yazarak indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Koşullarda Geçerlidir?

Bu kampanya sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Diğer mağazalar kampanya kapsamında değildir. Bu nedenle herhangi bir indirim yapılamaz. Altınyıldız, istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya sadece kampanya kodu kullanımında geçerli olacaktır. Kampanya kodu kullanmadan kampanyadan yararlanamazsınız. Yapılan alışverişlerden sonra kampanyadan yararlanmayı talep edemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.