Altınyıldız Classics Hediye Gömlek Kampanyası | Kampanya Bulucu

Altınyıldız Classics Hediye Gömlek Kampanyası

Altınyıldız Classics Hediye Gömlek Kampanyası

Klasik erkek giyimin öncü markalarından olan Altınyıldız Classics, şimdi müşterilerine yeni bir alışveriş fırsatı sunuyor. Altınyıldız Classics kampanyaları ile artık bir takım elbise almış olduğunuzda, hediye olarak da bir gömleği tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu giyim kampanyaları ile belirlenen kampanya süresi içerisinde Altınyıldız Classics’in internet sitesinden Takım Elbise kategorisinde bulunan ürünlerden bir adet almış olduğunuz zaman, yanında alacağınız 1 gömlek de size hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Herhangi bir kişi kampanya kapsamında ki alışverişi yaparak kampanyaya katılabilir. Kampanya sadece www.altinyildizclassics.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Mağazalardan yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kampanya kodu kullanmanıza gerek yok. İnternet sitesinde Takım Elbise kategorisinde ki ürünlerden bir adet aldıktan sonra, “Hediye Gömlek” etiketi olan bir gömleği de sepete eklemeniz ve satın almanız durumunda kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Bu nedenle kampanya ilanı durduğu sürece bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Altınyıldız Classics istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir. Ve bunun için önceden bilgilendirme zorunluluğu yoktur.

Kampanya ile İlgili Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Bu kampanyayı başka bir kampanya ile birleştiremezsiniz. Doğal olarak bu kampanyadan faydalanıyorken, aynı zamanda kampanya kodu kullanamazsınız. Bu kampanyadan her kişi istediği kadar yararlanabilir. Kampanya için herhangi bir kişi sınırlaması ya da ürün sayısı sınırlaması yoktur. Eğer ürünleri tek sepette almazsanız, daha sonra hak talep edemezsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ