Altınyıldız Classics Alışverişlerinize 40 TL'lik Yakıt Hediye | Kampanya Bulucu

Altınyıldız Classics Alışverişlerinize 40 TL’lik Yakıt Hediye

Altınyıldız Classics Alışverişlerinize 40 TL’lik Yakıt Hediye

Klasik giyimde en sevilen markalardan biri olan Altınyıldız Classics, yapmış olduğu kampanyalarla müşterilerine avantaj da sunuyor. Şimdi yeni başlamış olan Altınyıldız Classics kampanyaları ile mağazalardan alacağınız ürünlerden 40 TL’lik akaryakıt kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Shell kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında herhangi bir Altınyıldız Classics mağazasından tek seferde 400 TL ya da daha üzeri bir tutarda alışveriş yapmış olduğunuzda Shel akaryakıt istasyonlarında kullanabileceğiniz 40 TL’lik akaryakıt kazanabilirsiniz. Bunun için sadece Shell Smart Club üyesi olmanız yeterlidir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak Shell Club Smart üyesi olmanız gerekir ve Smart kart kullanıyor olmanız gerekir. Bu kartı olmayan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Çünkü 40 TL alacağınız hediye yakıt bu karta yüklenecektir. Kampanya hem mağazalardan, hem de internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Mağazalardan en az 400 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuzda sertifika ya da SMS yolu ile bir kod verilecektir size. İnternet sitesinden de yaptığınız alışverişte açılan pop-up ile kampanya kodlarını alabilirsiniz. Bu kampanya kodu ile 40 TL’lik hediye yakıtınızı alabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanacağım?

Kampanyadan faydalanmak için aldığınız kampanya kodunu SMS yolu ile merkeze iletmeniz gerekiyor. Teflonunuzun mesaj bölümüne SMART yazıp, bir boşluk bırakıp, Smart kartınızın üzerinde ki numarayı yazıp, tekrar bir boşluk bırakıp, kodu da yazarak 2313’e göndermeniz gerekir. Daha sonra kazandığınız 40 TL Smart karta yüklenecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

26 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 23 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ