Kampanya Bulucu

Altınbaş Özel %10 Bonus Kampanyası

Altınbaş kuyumculuk online web sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde 12 Ağustos – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde %10’a varan hediye bonus fırsatı devam ediyor. Bonus kampanyaları Altınbaş kuyumculuk tarafından değerlendirilmeye devam ediyor. Kampanya, yapacağınız tüm kuyumculuk ve takı alışverişleriniz için geçerlidir. Kampanya şuan için sadece online olarak yapacağınız alışverişlerde geçerli olan bir kampanyadır.

Altınbaş kampanyaları her geçen gün çok daha avantajlı bir hale geliyor. Kampanyada sanal kart ve paracard ne yazık ki geçersizdir. Bunun dışında ki tüm Bonus kredi kartlarınız ile %10 kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında kazanılan bonusların en son 20 Ekim 2014 tarihine kadar harcanması gerekiyor. Aksi takdirde bonus puanlar silinecektir. Kazanılan bonuslar ise 18 Eylül 2014 tarihi itibari ile kullanıma açılacaktır.

Aynı zamanda Facebook ve Twitter üzerinden #garantilinkaltinbas hashtag’i ile birlikte kampanyaya katılım gösterebiliyorsunuz. Garanti link uygulaması ile kredi kartınızı birleştirmeniz zorunludur. Aksi takdirde başvurular kabul edilmemekte. Garanti Bankası, kampanya ile alakalı olarak dilediği zaman değişiklik yapabilme hakkını saklı tutmaktadır.

Altınbaş Özel %10 Bonus Kampanyası

 

Altınbaş online alışveriş sitesi altinbas.com adresinde bonus kredi kartı sahiplerine özel %10 hediye bonus fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 12 Ağustos – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan kullanıcılara, altinbas.com’dan yapacakları alışverişlerde %10 bonus hediye!

Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken cep telefonu numaranızı girerek Bonus’unuzu linklemek

Kampanya Detayı:

  • Kampanya 12 Ağustos – 15 Eylül 2014 tarihleri arasında altinbas.com’da yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez ve ilk alışverişinde faydalanabilir.
  • Kazanılan bonuslar 18 Eylül tarihinden itibaren kullanılabilecektir.
  • Kazanılan bonuslar 20 Ekim 2014 tarihine kadar kullanılabilecek olup, bu tarih itibariyle kullanılmamış olan bonuslar geri alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Ticari Kartlar ve Money Visa kartlar dahildir.
  • Kampanya sadece altinbas.com’da yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyaya ek kartlar, diğer banka Bonus Card’ları, Bonus Genç, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles kartlar, American Express kartlar, Bonus Ticari Kartlar haricindeki ticari kartlar, sanal kartlar ve Paracard dahil değildir.
  • Kart hamili müşterileri, Facebook uygulaması üzerinden veya Twitter’da #garantilinkaltinbas hashtag’ini kullanarak kampanyaya katılabileceklerdir.
  • Garanti Link uygulaması ile, Bonus Card’ınızı  link.garanti.com.tr üzerinden Facebook veya Twitter hesaplarınızla, yalnızca cep telefonunuzu ve cep telefonunuza gelen doğrulama mesajını girerek Link’leyebilirsiniz.
  • Garanti Bankası kampanya ile ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.