Allianz Emeklilik ile Yıllık Hayat Sigortasını Yapanlara Setur Hediye Kartı Hediye! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Allianz Emeklilik ile Yıllık Hayat Sigortasını Yapanlara Setur Hediye Kartı Hediye!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Allianz Emeklilik ile Yıllık Hayat Sigortasını Yapanlara Setur Hediye Kartı Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Allianz Hayat ve Emeklilik işbirliği ile sunulan Yıllık Hayat Sigortası’na en düşük 150.000 TL değerinde vefat teminatı ile dahil olan kişiler 250 TL değerinde Setur Hediye Kartı kazanma fırsatını elde ediyor!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Allianz Emeklilik ile Yıllık Hayat Sigortasını Yapanlara Setur Hediye Kartı Hediye!” kampanyası 2 Ocak 2017 saat 08:30’dan 31 Mart 2017 saat 18:00’e kadar geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Türkiye’nin dört bir yanında Allianz Hayat ve Emeklilik Anonim Şirketi için acente olarak hizmet vermekte olan HSBS Bank şubelerinden kampanyanın geçerli olduğu tarihler içinde Yıllık Hayat poliçesine en az 150.000 TL vefat teminatı vererek satın almaları gerekmektedir. Allianz Hayat ve Emeklilik Anonim Şirketi tarafından sigorta ettirilen kişilere ait poliçenin 20 Mayıs 2017 tarihine kadar yürürlükte olması halinde bu kampanyadan yararlanmanız da mümkün olacaktır. Bu gibi bir durumun olması halinde Setur hediye kartı bir sonraki kişiye verilecektir.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyadan her Allianz Hayat ve Emeklilik Yıllık Hayat poliçesi sahibi kampanya tarihleri içinde bir defa yararlanabilecektir.

Bununla birlikte bu poliçeyi her ay için ilk 50 kişi sigorta ettirmesi halinde bu kampanya o ay için kapanacaktır.

Bu Kampanyaya Kimler Katılamaz?

Bu kampanyaya Allianz Sigorta Anonim Şirket’inde, Allianz Hayat ve Emeklilik Anonim Şirketi’nde, Allianz Yaşam ve Emeklilik Anonim Şirketi’nde ve HSBC Bank Anonim Şirketi’nde çalışan kişiler ile birlikte 18 yaşından küçük kişiler katılım göstermeyecektir.

Bu kurallara rağmen kampanyaya katılan kişiler hediye kazanmış olsalar dahi bu hediyeleri alamayacaktır.

Kazanılan Hediye Ne Zamana Kadar Kullanılabilir?

Bu kampanya ile birlikte kazandığınız Setur Hediye Kartı ile ilgili olarak 22 Mayıs ve 26 Mayıs 2017 tarihleri içinde Allianz Hayat ve Emeklilik sizinle iletişime geçecektir. Bununla birlikte hediyeyi teslim aldığınız andan itibaren bu hediye kartını bir yol boyunca kullanabilirsiniz.

Hediyeyi Kartı Nerelerde Kullanabilirim?

Setur Hediye kartlarını Türkiye’de yer alan Elmadağ Setur, İzmir Setur, Ankara Setur ve Altunizade Setur ofislerinde kullanabilirsiniz.

Bu ofisler dışında yer alan şehirlerden hediye kartı kullanılarak alışveriş yapılmak isteniyorsa bu kişilerin mail order formunu kullanarak hediye kartlarını kullanması gerekmektedir.

Bu hediye kartı ile birlikte yurt içi ya da yurt dışı uçak bileti, yurt içi ya da yurt dışı otel bileti ve tur satın alabilirsiniz.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya Expedia üzerinden gerçekleştirilen yurt dışına online rezervasyonlar dahil edilmemiştir.

Her bir kişi sadece tek bir hediye kartı kazanabilir.

Hediye kartın içinde yer alan kredinin bir bölümü kullanıldığı taktirde bir sonraki alışverişinizde kalan miktarı kullanmanız mümkündür.

Setur Hediye Kartı bir başka tarafından kullanılamayacağı gibi nakde çevrilemez ve bir başkasına devredilemez.

Kampanyanın bitmesinin ardından en geç on gün içinde poliçeler onaylanacaktır. Poliçe şartlarına göre bu süre içinde onaylanmayan poliçe başvuruları ile bu kampanyaya katılmak mümkün değildir.

Setur, Hediye kartı ile ilgili kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.