Kampanya Bulucu

Alfred Concierge Hizmetleri’nde %15 İndirim!

10 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında Axess sahiplerine özel Alfred Saatlik Şoför, Araç Muayene, Araç Bakım ve Lastik Değişimi hizmetlerinde %15 indirim hakkı kazanacaklar. Kampanyaya Axess Mobil üzerinden katılabilirsiniz. Axess mobile sahip değilseniz,  Axess mobili indirmek için, Android  bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Axess Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Chip Paralarım bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm Chip Paraları gözlemleyebilirsiniz. Axess Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “Alfred Concierge Hizmetleri’nde %15 İndirim!”  kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 10 Haziran 2018  ile 10 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılan alışverişler İndirim  Kampanyası dahilinde olmayacaktır. Kampanyaya katılmanız için kampanyaya katıldığınız andan itibaren  Kampanya profilinin “Kampanyalarınız” bölümünde bu kampanyanın başlığı gözüküyor ise kampanyaya katıldığınız anlamına gelecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinden iletişme geçebilirsiniz.
  • Ak bank yani Axess kredi kartı kampanya koşulları hakkında kampanyayı durdurma ve kampanyayı koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
  • İndirim, 10 Haziran-10 Temmuz 2018 tarihleri arasında Alfred Saatlik Şoför, Araç Muayene, Araç Bakım ve Lastik Değişimi hizmetlerinde geçerlidir.
  • Kampanyaya Axess, Axess Gold, Axess Platinum, Wings, Wings Black, Wings Private kredi kartları ve bu kartlara bağlı ek kartlar dahildir.
  • Kampanyaya Bank’O Card Axess (Odea Bank), Ticari ve Free kartlar dâhil değildir.
  • Bu indirim, başka indirim veya kampanyalarla birleştirilemez.
  • Hizmetlerden yararlanmak için 444 82 53’i arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.