Kampanya Bulucu

2019 Akıllı Telefon Kampanyaları: Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom

Türkiye’nin üç büyük mobil operatörü olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, müşterilerine GSM hizmeti vermenin yanı sıra çeşitli kampanyalar ile akıllı cihazların satışını gerçekleştiriyor. Cep telefonlarına getirilen taksit düzenlemesi nedeniyle elektronik marketlerden taksitsiz telefon almak istemeyen vatandaşlar; Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell’in düzenlemiş olduğu akıllı telefon kampanyaları sayesinde daha esnek ödeme planlarıyla yeni telefon sahibi olabilirler. Üç operatör de müşterilerine dönemsel olarak değişen fiyatlarla cep telefonu satın alma imkanı tanırken buna ek olarak fatura tarifelerine ek ücretler yansıtarak uzun vadeli ödeme planlarıyla akıllı telefon sahibi olmaya da olanak tanır. Bu sayede kullanıcılar, cazip taksit imkanları ile uzun vade seçenekleri ile daha kolay bir şekilde telefon sahibi olabilirler.

Faturaya Ek Telefon mu Arıyorsunuz?: Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?

Turkcell Telefon Kampanyaları

Turkcell, müşterilerine çeşitli akıllı telefonları uygun şartlar altında sunmak için bazı kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalarla söz konusu akıllı telefonları daha cazip fiyatlara, daha esnek ödeme planlarıyla satın alabilirsiniz. Turkcell Finansman kredisi çekerek, peşin fiyatına indirimli ya da tarifenize ek taksitlerle Turkcell’in sunduğu akıllı telefon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Çekeceğiniz Turkcell Finansman kredisinin vadesini satış temsilcinizle birlikte belirleyebilir, tarifeye ek taksitli ödeme planıyla satın aldığınız telefonlarda ise 12 aya kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz. 

Turkcell’in Telefon Kampanyalarından Kimler Yararlanabilir?

Turkcell’in akıllı telefonlara yönelik kampanyalarından yararlanmak için müşterilerin en az 12 ay boyunca Turkcell GSM operatöründe kalmayı taahhüt etmesi beklenir. Bu taahhütte bulunan müşteriler, ilgili kampanyadan yararlanmaya hak kazanır. Eğer belirlenen taahhüt bitiş tarihinden daha erken GSM operatörü değişikliği yapılırsa ya da başka bir sebeple taahhütten cayılırsa; kampanya kapsamında uygulanan indirim bedeli müşteriden tahsil edilir. Yani müşteriler, kampanya kapsamında faydalandıkları indirim tutarlarını Turkcell’e ödemekle yükümlü olurlar.

Turkcell’in son zamanlarda uyguladığı akıllı cihaz kampanyalarında; içeriğinde internet kullanım hakkının olduğu tarifeler için taahhüt verilmesi gerekir. İçeriğinde internet paketi yer almayan tarifeler için bu kampanyalardan faydalanmak mümkün değildir. Ayrıca faydalanılan kampanyayı başka bir telefon hattına devretmek mümkün olmayacağından ilgili hattın sahibi kampanya koşullarını yerine getirmekle mükelleftir.

Turkcell, her T.C. kimlik numarası için yalnızca iki akıllı telefon alma izni vermektedir. Ayrıca her kampanyanın bir geçerlilik tarihi olduğundan, faydalanmak istenilen kampanyanın bitiş tarihlerine dikkat edilmesi gerekir.

Turkcell Müşteri Hizmetlerini Aramanız Gerekirse: Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Güncel Turkcell Kampanyalarını Nasıl Öğrenirim?

  • Turkcell’in akıllı telefonlar için düzenlemiş olduğu güncel kampanyalara ulaşmak için ilk olarak bu bölümün en altında yer alan bağlantıya tıklayın.

  • İlgili sayfaya girdikten sonra sadece akıllı telefonlara ait Turkcell kampanyalarını görüntülemek isterseniz sayfayı biraz aşağı kaydırıp soldaki menüden “akıllı telefonlar” seçeneğini işaretleyin ve alttaki sarı renkli buton içerisinde yazılı olan “filtrele” ifadesine tıklayın.

Turkcell’in akıllı telefonlar için uyguladığı kampanyaları görüntülemek için TIKLAYINIZ

Türk Telekom Telefon Kampanyaları

Ev interneti, sabit hat ve mobil operatör hizmeti veren Türk Telekom, müşterileri için sunduğu kampanyalar ile çeşitli akıllı telefonların uygun şartlarda satışını gerçekleştirir. Akıllı telefon ve tablet alımına yönelik kampanyalar kapsamında operatörün müşterilerine sunduğu 6 ya da 12 ay taahhütlü tarifeler mevcuttur. Türk Telekom kullanıcıları tarifeye ek taksitli olarak akıllı telefon sahibi olabilecekleri gibi peşin ödeme yaparak da yeni bir cihaz satın alabilirler.

Türk Telekom’un Telefon Kampanyalarından Kimler Yararlanabilir?

Türk Telekom’un akıllı cihaz kampanyalarından yararlanmak isteyen müşterilerin ilk olarak fatura ödeme performanslarına bakılır. Faturasını düzenli ödemeyen, kuruma yönelik borcu bulunan ya da Kredi Kayıt Bürosu’nda yapılacak sorgulama neticesinde risk raporu olumsuz sonuçlanan kişiler bu kampanyalardan yararlanamaz.

Diğer taraftan son bir ay içinde en az iki kez taahhütlü cihaz kampanyasını iptal eden kullanıcılar, son cihaz kampanyasının iptalinin üzerinden 60 gün geçmeden yeni bir kampanyadan yararlanamazlar. Yani, geride bıraktığımız 30 gün içerisinde iki kere kampanya iptali yaptığınızı düşünürsek ikinci iptalinizin tarihinden sonraki iki aylık süreç içerisinde Türk Telekom’un yeni bir kampanyalı satışından yararlanamazsınız. İki ay dolduktan sonra kampanyaya başvuru yapmanız mümkündür.

Aynı T.C. kimlik numarası ile alınabilecek kampanyalı akıllı cihaz sayısı 2 ile sınırlıdır. KKB sorgusuyla yapılan kontratlı satışlarda ise müşteriler yalnızca 1 adet akıllı telefon satın alabilirler. Taahhüt süresi dolmadan tarifenin değiştirilmesi, hattın kapatılması ya da başka bir kişiye devredilmesi gibi cayma durumlarında ise müşteriler, yararlandıkları indirim tutarlarını kuruma geri ödemekle yükümlüdür.

Güncel Türk Telekom Kampanyalarını Nasıl Öğrenirim?

  • Türk Telekom’un telefon kampanyalarını incelemek istiyorsanız ilk olarak bu bölümün en altında yer alan bağlantıya tıklayın ve ilgili sayfayı açın.

  • Fare imlecini “akıllı telefon” yazısının üzerine getirdiğinizde otomatik olarak bir alt menü açılacaktır.
  • Bu alt menüde müşteri profilinize uygun seçim yapmak zorundasınız. Yani mobil hat kullanıcıları Avea telefon kampanyaları için “mobil müşteriler”, ev telefonu kullanıcıları “ev telefonu müşterileri”, TTNET ev interneti kullanıcıları ise “evde internet müşterileri” başlığına tıklamalıdır.

Türk Telekom’un akıllı telefonlar için uyguladığı kampanyaları görüntülemek için TIKLAYINIZ! 

Vodafone Telefon Kampanyaları

Vodafone, kullanıcılarının daha uygun şartlar altında akıllı telefon sahibi olabilmesi için her dönem önemli kampanyalara imza atıyor. Vodafone aracılığıyla alacağınız kampanyalı akıllı telefonların ödemesini; 6 ya da 12 taksitle tarifeye ek olarak gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Eğer alacağınız akıllı cihazın fiyatı 3500 TL’nin altındaysa 12 ay, 3500 TL’nin üstündeyse 6 aylık taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Hemen Bağlanın: Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone’un Telefon Kampanyalarından Kimler Yararlanabilir?

Vodafone’un kampanyalı akıllı cihaz satışlarından faydalanmak için faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekir. Ayrıca katılmayı arzu ettiğiniz cihaz kampanyası için yeterli müşteri limit puanına sahip olmanız beklenir. Kampanyalı cihaz alacaksanız ve bu cihazı alırken hattınızın tarifesini değiştirecekseniz son 1 ay içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmalısınız. Eğer son 30 gün içinde tarifenizi değiştirdiyseniz bu işlem için tarife değişikliği tarihinin üzerinden 1 ay geçmesini beklemeniz gerekir. Ayrıca son 48 saat içinde SIM kart değişikliği yapan abonelerin de bu saatin dolmasını beklemeleri arzu edilir. Vodafone’un gri ya da kara listeye aldığı müşteriler bu kampanyalardan yararlanamaz ve her kullanıcı kendi adına en fazla 2 cihaz kampanyasına dahil olabilir.

Güncel Vodafone Kampanyalarını Nasıl Öğrenirim?

  • Vodafone’un akıllı telefonlar için düzenlediği kampanyaları incelemek için ilk olarak bu bölümün en altında yer alan bağlantıya tıklayıp resmi internet sitesindeki kampanyalı akıllı telefon sayfasını açın.

  • Linke tıklayıp kampanyalı akıllı telefon listesinin yer aldığı sayfayı açtıktan sonra bu alandan Vodafone’un satışa sunduğu tüm kampanyalı cihazları görebilirsiniz.

Vodafone’un akıllı telefonlar için uyguladığı kampanyaları görüntülemek için TIKLAYINIZ

Bedava İnternet Paketlerini Kaçırma!: 

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.