Kampanya Bulucu

Akbank’tan Yazar Kasa POS Tablet Kampanyası

Maliye bakanlığının almış olduğu karardan sonra Yazar kasa POS kampanyaları birçok banka tarafından başlamıştı. Akbank kampanyaları da kendi kampanyaları arasında bu kampanyaya yer verdi, üstelik oldukça avantajlı şart ve cazip ödeme koşulları ile.

28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olacak olan bu kampanya da hem Yazar Kasa POS alarak, hem de Akbank uygulamasını yükleterek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bunu yapan üye işyerlerinde hem tablet bilgisayarı hiçbir ücret ödemeden hediye olarak alacaksınız, hem de 50 TL’lik bir Chip-Para kazanacaksınız. Üstelik Akbank Kredi kartı ile yapmış olduğunuz bu harcamaya hiçbir vade farkı eklenmeden 9 ay taksit imkanı ile ödeyebilme şansınız var. Zaten mevcutta Akbank üyesi olan işyerleri bu kampanyadan faydalanamayacak. Ya da son 6 aydan fazladır açık olan işyerleri de bu kampanyadan faydalanamayacak. Sadece yeni açılan işyerleri için geçerli olacak ve 9 Mart 2015 tarihine kadar Yazar Kasa POS’un kurulumu tamamlanmış olmalı.

Akbank Yazar Kasa POS Tablet Kampanyası

Akbank Yazar Kasa POS Tablet Kampanyasının detayları şu şekilde:

• Kampanya koşullarını yerine getiren müşterilere 04.03.2015 tarihine kadar banka tarafından SMS gönderilerek kampanya katılım talepleri alınacaktır. Katılım talepleri için son başvuru tarihi 09.03.2015’tir.
• Üye işyerleri cep telefonlarına SMS ile gelecek referans koduyla http://akbank.reeder.com.tr adresinden hediye tablet siparişini ücretsiz verebilecektir.
• Söz konusu Referans Numaralarının geçerlilik süresi 20 gün olup, bu süre içerisinde referans kodları ile tablet sipariş verilmemesi durumunda müşterilerimiz kampanya dışında tutulacak ve herhangi bir ceza yansıtılmayacaktır.
• Kampanya dahilinde verilecek referans kodları yalnızca kampanya katılım talebi alınan, müşterilerimizin bankamızda iletişim bilgisi olarak kayıtlı cep telefonuna SMS ile gönderilecektir.
• Bir müşteri kampanyadan bir (1) defa yararlanabilmektedir. Müşteri numarasına bağlı birden fazla üye işyeri numarası olması durumunda kampanyadan bir (1) defa ödül kazanılabilmektedir.
• Kampanya dahilinde verilecek referans kodları yalnızca Reeder markasının Intel işlemcili A7iC Ips modeli için geçerlidir. Diğer model tabletlerde ve firmanın diğer ürünlerinde referans kodları kullanılamaz.
• Herhangi bir hata, ayıp, geç teslim, yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği gibi nedenlerle ürününün teslim edilmemesinden Reeder sorumlu olup, AKBANK’ın sorumluluğu bulunmamaktadır. Garanti süresi içerisinde servis sağlanması ve üründe hata-bozukluk olması hallerinde her türlü soru ve sorunlarınız için 0212 465 06 16 Reeder Çağrı Merkezi’ne ulaşılması gerekmektedir.
• Taahhütlü Kobi kampanyasına katılan müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Yazar kasa POS tebliği hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
• Kampanya stoklarla sınırlı olup, Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.