Akbank'tan Sonbahar'a Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Akbank’tan Sonbahar’a Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank’tan Sonbahar’a Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bayramdı, okulun başlangıcıydı derken ihtiyaçlar arasında boğuldunuz mu? İşte size nefes aldıracak bir kredi kampanyası. Şimdi Akbank kampanyaları ile sonbahara özel uygun koşullarda ihtiyaç kredisini alabilirsiniz. Bu sayede tüm nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile 15.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Bu kredi için uygulanacak faiz oranı %1,25 olacaktır. Bu kredi için alınacak kredi tahsis ücreti ise sadece binde 5 olacaktır. Üstelik isterseniz alacağınız krediyi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Yani kredinin ilk taksitini Aralık 2015’te ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Kampanyadan sadece Akbank müşterileri yararlanabilir. Fakat yararlanmak istediğiniz an müşterisi olmasanız bile çok kısa süre içerisinde ücretsiz olarak olabilirsiniz. Bu nedenle isteyen herkes bu kampanyadan yararlanmak için başvurabilir. Fakat her başvuran kampanyadan yararlanamayabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Eğer mevcut Akbank müşterisi iseniz, internet bankacılığı ile Web sayfasından krediye başvurabilir ve olumlu sonuçlanması durumunda hiç şubeye gelmeden krediyi alabilirsiniz. Dilerseniz kredi için Akbank şubelerine, kredi için gerekli evraklarla başvurarak da kampanyadan yararlanmayı talep edebilirsiniz.

Kredi İçin İstenilen Evraklar Nelerdir?

Sürücü belgesi ya da nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, Gelir belgesi ya da maaş bordrosu, ikametgah belgesi ile birlikte başvurabilirsiniz. Eğer zaten maaş müşterisi iseniz maaş bordrosu getirmeye gerek olmayabilir. Gerekli belgeler şubeden şubeye farklılık gösterebilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kredi kampanyası için belirlenen son başvuru tarihi 23 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yapmalıdır. Kampanyanın şartları şubelerde farklılık gösterebilir. Kredi için son kararı her zaman şubede bulunan yetkililer verecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. yalçın izci dedi ki:

  akbankdan kullandıgım kredim war iki yıldır düzenli ödüyom tekrar kullana bilirmiyim bayram kredilerinden

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   Merhaba Yalçın Bey;
   Düzenli ödeme yapıyor olmanız sizin için çok büyük bir artı. Akbank şubelerine bizzat giderek yeni bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eski kredinizi kapatıp yeni bir kredi çekebileceğiniz gibi, ikinci bir kredi de kullanabilmeniz mümkün.
   Bu konuda en doğru bilgiyi Akbank şubeleri verecektir.

BİR YORUM YAZ