Akbank'tan Sonbahar Kredisi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Akbank’tan Sonbahar Kredisi Kampanyası

Akbank’tan Sonbahar Kredisi Kampanyası

Sonbaharın gelmesi ile yapılacak olan harcama ve giderler de artıyor. Şimdi bu nakit ihtiyacınızı bir kredi kampanyası ile karşılayabilirsiniz. Akbank kampanyaları ile uygun ödeme koşulu ve faiz oranları ile ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile 75.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebilme şansınız bulunuyor. Üstelik faiz oranı da %1,25 olacak. Örneğin bu kampanya ile 12.000 TL krediyi 36 ay vade ile ve ayda434 TL taksit ödeyerek alabilirsiniz. Başvuru yaparak bu kampanyadan hemen yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Nakit paraya ihtiyacı olan herkes bu kampanyaya başvuru yapabilir. 18 yaşının üzerinde olan her kişinin başvurabileceği bu kampanya da herkese kredi çıkmayabilir. Kredi ile ilgili son kararı başvurmuş olduğunuz Akbank şubesi yetkilileri verecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya tarihleri arasında gerekli evraklarla herhangi bir Akbank şubesine başvuru yapmış olduğunuzda bir takım kriterler incelenecektir. Aylık gelir, daha önceki ödeme alışkanlıkları gibi kriterler incelenerek bu kampanyadan yararlanıp, yararlanmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Kampanya için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kampanyaya başvuru için şubeye nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi ile, eğer Akbank maaş müşterisi değilseniz Maaş bordrosu ya da Gelir belgesi ve SGK hizmet döküm belgesi ile ve gerekli görülmesi halinde ikametgah belgesi ile gitmeniz gerekmektedir.

 Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 23 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvurmuş olmalıdır. Bu kampanya tarihi dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Eğer çekeceğiniz kredinin detaylarını öğrenmek istiyorsanız, ya da hesaplama motorundan kredinin aylık ödemesi, faizi gibi detayları hesaplamak için www.akbank.com adresinden yararlanabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ