Kampanya Bulucu

Akbank’tan Sinemia’ya Özel Yüzde 50 İndirim Kampanyası

Sinema kültürü birçok kişi oldukça önemli olan ve hayatının ayrılmaz bir parçası olan bir alışkanlıktır. Gideceğiniz filmler için artık fazla ücret ödemenize gerek kalmayacak. Şimdi Akbank kampanyaları ile her sinema salonunda, seansında ve filminde geçerli olacak Sinemia aylık üyeliği indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Sinemia kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Akbank Direkt’e giriş yapan müşteriler oradan alacakları kampanya kodu ile www.sinemia.com internet sitesine girip, aylık üyelikleri indirimli olarak alabilirler. Örneğin 6 ay boyunca her gün bir film ile sınırlı olmak üzere aylık 29,50 TL’ye üyelik alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Akbank direkt internet ya da Akbank Direkt Mobil şubelerine giriş yapan herkesin katılımına açıktır. Giriş yaparken müşteri numarası, TC kimlik numarası ya da kredi kartı bilgileri ile giriş yapabilme seçenekleriniz bulunur. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmek için Sinemia.com’a da üye olmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?                                                

Bu kampanyadan faydalanabilmek için Akbank Direkt mobil ya da Akbank direkt internet şubesine giriş yaparak kampanya kodunu alıp, satın alma sırasında bu kodu kullanmanız gerekiyor. Alacağınız Sinema üyelik paketlerini seçtikten sonra ödeme ekranına ilerlediğinizde kampanya kodunu ilgili alana yazmanız indirimden faydalanabilmek için yeterli olacaktır.

Kampanya Kodunu Nasıl Alabilirim?

Kampanya kodunu almak için Akbank Direkt’e giriş yaptıktan sonra ana ekranda “kampanyalar” menüsünü göreceksiniz. B menüyü seçerek kampanyalar arasında bu kampanyayı seçip, katılmak için tıkladığınızda kampanya kodunu size verecektir. Bu kampanya kodunu kampanya tarihleri arsında kullanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 15 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya katılmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.