Kampanya Bulucu

Akbank’tan Sevgililer Gününe Özel Pırlanta Aşk Kolyesi ve 100 TL İndirim

Akbank kampanyalarına sevgililer gününe özel olarak bir yenisini daha ekledi. Kampanya ile siriuspirlanta.com adresinden yapılacak olan tüm alışverişlerde hem anında 100 TL indirim kazanabilirsiniz, hem de Pırlanta Aşk Kolyesi hediye olarak alabilirsiniz.

Bu, avantajlı sevgililer günü kampanyalarından 30 Nisan 2015 tarihine kadar faydalanabilirsiniz. Kampanyadan sadece Akbank Direkt kullanıcıları yararlanabiliyor. Kampanya da size avantaj sağlayacak kampanya kodunu Akbank Direkt’te bulunan “Kampanyalar” menüsünden alabilirsiniz. Akbank Direkt’e internet aracılığı ile ya da mobil olara girmiş olduğunuzda kampanyadan yararlanabileceğiniz kodu alabilirsiniz. Giriş yapabilmek için kredi kart numaranız ve şifrenizle girmeniz gerekiyor. Eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız “Şifre Al” butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Kampanya kodunu kullanmak için www.siriuspirlanta.com adresinden alışverişi yapıp ödeme sayfasına gelmiş olduğunuzda “Promosyon Kodu” bölümünde bulunan alana kodunuzu girebilirsiniz.Kampanya aktif olarak işleme geçecektir. Kampanya kodlarının tümü sadece bir defaya mahsus kullanılabilir.

Akbank Sirius Pırlanta

Akbank Sevgililer günü kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e Müşteri Numarası veya Kredi Kartı Numarasıyla giren tüm müşterilerimiz için geçerlidir.
• Kampanya kodunuzu Akbank Direkt’e giriş yaparak alabilirsiniz.
• Kampanya 2 Şubat – 30 Nisan tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya kodunuzu siriuspirlanta.com ödeme sayfasında bulunan “Promosyon Kodu” alanına girerek kullanabilirsiniz.
• Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
• Kampanya kodları para ile satılamaz, başka bir kampanya veya kampanya kodu ile birleştirilemez.
• Kampanya kodu, indirimli ürünler dahil alt limit olmaksızın tüm siparişlerde geçerlidir.
• Akbank ve siriuspirlanta.com dilediği takdirde kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.