Akbank'tan Öğretmenler Gününe Özel Kredi Kampanyası | Kampanya Bulucu

Akbank’tan Öğretmenler Gününe Özel Kredi Kampanyası

Akbank’tan Öğretmenler Gününe Özel Kredi Kampanyası

Öğretmenler günün yaklaşması ile öğretmenler günü kampanyaları da başladı. Şimdi öğretmenlere özel kredi imkanlarından yararlanmanın tam zamanı. Akbank kampanyaları ile tüm öğretmenler uygun faiz koşulları ve ödeme imkanları ile kredi alabilme şansına kavuşacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kampanyası ile kampanya tarihinde başvuran müşteriler 25.000 TL’ye kadar kredi çekebilecek. Çekeceğiniz kredi için ise 36 aya kadar vade yapabilme şansınız bulunacak. Bu kampanya kapsamında belirlenen faiz oranı sabit olarak %1,25 değerde belirlenmiştir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece öğretmenlerin katılımına açıktır. Öğretmen olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya için devlet ya da özel sektör olduğu fark etmeden sadece öğretmen olmanız yeterlidir. Öğretmen olduğunuzu belge ile ispatlamanız yeterlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. Ön başvuru için www.akbank.com adresinden ön başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Ya da doğrudan herhangi bir Akbank şubesine gelerek başvuru yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 30 Kasım 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen öğretmenler bu tarihe kadar mutlaka başvuruyu yapmış olmalıdır. Kampanya tarihinden sonra yapılacak başvurularda bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin fotokopisi ile öğretmen olduğunuzu ispatlayacak bir belge ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Eğer gerekli görülmesi halinde sizden ikametgah belgesi de istenebilir. Eğer Akbank maaş müşterisi değilseniz gelir belgesi ya da maaş bordrosu da başvuru sırasında bulundurmanız gerekir. Bu belgeler şubelere göre ya da müşterilere göre değişiklik gösterebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ